İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

İç dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası haline gelen Alçı ve Kartonpiyer uygulama işleri konusunda Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren en iyi ustaları ve firmaları bu sayfada bir arada bulabilirsiniz. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada Beylikdüzü'nün en iyi Alçı ve Kartonpiyer Ustaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, size olan yakınlığına göre filtreleyebilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Dekorasyon dünyası her geçen gün kendini yenilemekte ve yaratıcı fikirlerle daha da estetik iç mekanlar yaratılmaktadır. İç yapı malzemelerindeki çeşitlilik arttıkça ve göze hitap eden dekor uygulamaları her bütçeye ve kesime uygun hale gelmeye başladıkça iç dekorasyon hizmetlerine olan talep hızla artmaktadır. Dekorasyon dünyasının olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz ki alçı ve kartonpiyer uygulamalarıdır. Alçı, su ve keten malzemelerinin karıştırılıp kalıplarda şekillendirilmesi ile elde edilen alçıpan ürünleri ev, ofis, otel gibi her çeşit iç mekanın güzelleştirilmesi için tavandan duvara hemen her alanda kullanılmaktadır.

Alçı ve kartonpiyerin maliyetinin düşük olması, hafif bir malzeme olduğu için uygulandığı alana yük bindirmemesi, bembeyaz ve tertemiz bir görünüm sunması gibi sebepler de daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır. Pürüzlü zemine sahip duvarlar bile alçı sıva sayesinde pürüzsüz bir hale getirilmekte ve duvara uygulanan boyanın kusursuz görünmesi sağlanmaktadır. Yapı içindeki kapatılmak istenen yada saklanmak istenen bölümleri en estetik şekilde gizlemeye yardımcı olan alçı ve kartonpiyer malzemeden asma tavan, alçı panel, alçı duvar, renkli alçı, alçı şömine, alçıpan ışık bandı, alçı kemer ve tavan kartonpiyeri gibi onlarca farklı uygulama yapılabilmektedir. Ancak dekoratif alçı işlerinde işi yapacak ustanın el becerisi, hatta sanatsal becerisi çok önemlidir. Çünkü alçı, alçıpan ve kartonpiyerler işçilikte oluşabilecek en ufak kusurun bile kolay farkedilebildiği ürünlerdir. Bu nedenle evini yada ofisini dekoratif alçı işi yaptırarak güzelleştirmek isteyenlere marifetli bir Alçı ve Kartonpiyer Ustası bulmaları tavsiye edilmektedir. 

Beylükdüzü'ndeki En İyi Ustalar bu sayfada sizler için bir arada. Dekoratif alçı ve kartonpiyer dünyasının gizli kahramanları olan ustalarımızın hizmetlerinden faydalanmak için hemen sayfamızı inceleyin. Aradığınız alçı ve kartonpiyer ustasını dakikalar içinde bulun!

Beylikdüzü, Türkiye'nin en büyük metropolü İstanbul'un batı bölgesindeki ilçelerinden biridir. Adnan Kahveci, Cumhuriyet, Barış, Gürpınar, Dereağzı, Büyükşehir, Marmara, Sahil, Kavaklı ve Yakuplu mahallelerinden oluşan Beylikdüzü'nde 2016 yılında açıklanmış rakamlara göre 297.000 civarında kişi yaşamaktadır. Beylikdüzü ilçesinde gecekondu yapılaşmasının az olduğu, toplu konut projelerinin ve lüks sitelerin yaygın olduğu gözlemlenmektedir. İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biri olan Beylikdüzü'nde yaşayanların %40 üniversite mezunu olduğu ve bölgede çok sayıda yabancı vatandaşın yaşadığı bilinmektedir. Beylikdüzü gelişmiş sanayi ve ticaret sektörü ile ülke ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olan Ambarlı Limanı Beylikdüzü'ndedir. Ayrıca ilçedeki Beylikdüzü Organize Sanayi BölgesiBirlik Sanayi Sitesi, Bakırcılar Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi ve Beysan Sanayi Sitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz

    Ustamız ve ekibi işinde çok iyi. Evimizin boyasını yaptılar. Başka ustalar gibi pis değil, çok temiz çalışıyorlar.

  • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

    Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü Alçı / Kartonpiyer

: 33 sonuç
Davuthan Şimşek
Uğurlu İnşaat Dekorasyon Resul Deniz
Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli
2 Yorum10Puan
Diken İnşaat ve Dekorasyon Harun Diken
4 Yorum10Puan
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
İsmail Çelikkol
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
İsmail Dağlı
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Cem Öztürk
Mustafa Demir
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Erdem Çınar
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış