İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

İstanbul / Beylikdüzü ilçesinde bulunuyor ve işinin ehli, iyi bir Boya Badana Ustası arıyorsanız UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı mutlaka incelemelisiniz. Beylikdüzü ilçesinin tüm semtlerine hizmetlerini götüren badana ustaları hakkında yapılan yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak en uygun fiyatı bulabilir ve evinizin boyasını işin ustalarına hemen yaptırabilirsiniz. 

Her çeşit binanın iç ve dış mekanlarına hem estetik bir görünüm kazandırmak hem de hijyenik bir ortam yaratmak için mutlaka boya badana yapılmaktadır. Kaba inşaatın kusurlarını kapatıp mekanları güzelleştiren sıva, boya ve badana işlerini bu işten anlayan badana ustaları yapmaktadır. Boya badana ustaları, işlem yapılacak dairenin metrekaresine göre ne kadar boya malzemesine ihtiyaç olduğunu hesaplamaktadır. Seçilen boyanın özelliklerine ve kalitesine göre maliyetler değişebilmektedir.

Badancılar dairenin duvarlarında kusurlar varsa önce zımpara, sonra da sıva yaparak zemini düzleştirdikten sonra boyama işlemine geçmektedirler. Tavan ve duvarları boyamak için özel fırçalar kullanan boya ustalarının duvarda fırça izi bırakmamak ve kusursuz bir badana yapmak için özel teknikleri bilmesi ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından badanın yapılması gerekmektedir. 

Marshall, Dyo, Filli Boya, Çbs, Polisan, Jotun ve Kale Color başta olmak üzere onlarca markanın her bütçeye hitap edecek alternatifler sunan iç ve dış çephe boyaları piyasada satılmaktadır. Saten boya, yağlı boya, su bazlı boya gibi alternatifler sunan yapı firmalarının sayısız renk tercihi bulunan ve farklı özellikler taşıyan geniş bir ürün yelpazeleri bulunmaktadır. Ayrıca boya badana ustaları duvar kağıdı döşeme ve niş yapımı hizmetleri de vermektedir. 

Yeni evinize taşınmadan önce badanasını mı yaptırmak istiyorsunuz? Yada yaz temizliğine başlamışken evinizdeki mobilyalarınıza zarar vermeden boya yapabilecek, becerikli bir badanacı mı arıyorsunuz? İstanbul / Beylikdüzü ilçesinin en iyi Boya Badana Ustaları UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. 

Beylikdüzü, İstanbul'un batı yakasında bulunan gelişmiş ilçelerinden biridir. Avcılar, Büyükçekmece ve Esenyurt ilçeleri ile komşu olan Beylikdüzü'nün güneyinde Marmara denizine kıyısı bulunmaktadır. Toplu konutların ve lüks sitelerin çok fazla olduğu Beylikdüzü ilçesinde düzenli bir kentleşme vardır ve İstanbul'un gecekondu olmayan nadir ilçelerinden biridir. Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil ve Yakuplu mahallelerinden oluşmaktadır. Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde her yıl İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı düzenlenmektedir. 2016 verlerine göre Beylikdüzü ilçe nüfusu 297.420 kişidir. Beylikdüzü Migros AVM, Perla Vista AVM, Beylicium AVM ve White Corner AVM ilçenin ilk akla gelen alışveriş merkezleridir. 

Faydalı Yorumlar

 • Aytaş Dekorasyon Hüseyin Aytaş

  İşi çok temiz, hızlı ve iyi yaptılar. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız

  Güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Ayyıldız Tadilat ve Temizliğe teşekkürlerimi sunuyorum.

  Biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Samet Bey.

 • Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli

  Bu uygulama sayesinde gece 00:15 su tesisatçı aradım. Telefonda üslupları son derece güzeldi. Saat gece 01:00 gibi geldiler. Musluk tamirim dışında ekstra 1-2 işimizde yaptılar. Çok memnun oldum. Allah razı olsun sizlerden.

 • Meriç Özbilici Meriç Özbilici

  İşçilik kalitesi gerçekten çok iyi. Evime boya yaptırdım ve çok memnun kaldım. Ustamızı herkese tavsiye ederim.

İstanbul Beylikdüzü Boya / Badana

: 41 sonuç
Kamil Yıldız
Davuthan Şimşek
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Aytaş Dekorasyon Hüseyin Aytaş
1 Yorum10Puan
Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli
1 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Meriç Özbilici
1 Yorum10Puan
Cemal Ertekin
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Yankı Dekorasyon Serdar Sırataş
İsmail Dağlı
Bayram Koçmar
Ramazan Aydın
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Zafer Çon
Mehmet Polatcanlı
Orhan Kurt
Uğur Akkuş
Ahmet Babar
Miraç Yapı Kerem Yılmaz