İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

İstanbul / Beylikdüzü ilçesinde bulunuyor ve işini iyi yapan bir fayans ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfada Beylikdüzü ilçesinin en iyi Fayans Karo ve Seramik Döşeme Ustaları'nı bir arada bulabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak hemen bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Fayans ve seramikler toprağa kil, kaolin, kuvars, feldspat ve kalker gibi maddelerin karıştırılması ile hazırlanan çamura şekil ve desen verilerek pişirilmesi ile elde edilen yer ve duvar kaplamalarıdır. Fayanslar daha çok mutfak ve banyo duvarlarında kullanılmakta, seramik çeşitleri ise daha çok yer döşemesi olarak kullanılmaktadır. Fayans, karo, seramik, granit, kalebodur gibi çeşitleri bulunan kaplama malzemelerinin hem satışını hem de uygulama işlerini yapan yapı dekorasyon firmaları ve fayans ustaları her türlü iç mekanın fayans döşeme işlerini yapmaktadır. 

Çanakkale Seramik, Bien Seramik, Graniser, Seramiksan, Vitra, Ege Seramik, Toprak Seramik, Kütahya Seramik, Yurtbay Seramik gibi markaların farklı desen, kalınlık, renk ve ölçülere sahip oldukça geniş ürün alternatifleri bulunmaktadır. Fayans ustalarının sunduğu hizmetler fayans döşeme, fayans kaplama, fayans cilalama, fayans arası derz yenileme, eski fayansları kırma ve yenileme, mermer ve granit taş döşeme ve mutfak tezgahı montajı, kalebodur tamiri ve kalebodur uygulama işleri, banyo ve mutfak seramiklerinin döşenmesi, karo döşeme, mermer döşeme gibi işleri kapsamaktadır. 

Evinizi tadilata soktuysanız yada yeni aldığınız eve taşınmadan önce kendi zevkinize uygun fayans ve seramik döşetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul / Beylikdüzü ilçesinin tüm semt ve mahallelerine hizmet veren Fayans Karo ve Seramik Döşeme Ustaları UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

Beylikdüzü, İstanbul'un batı yakasında bulunan, 10 mahalleden oluşan nezih bir ilçedir. 2016 yılı verilerine göre Beylikdüzü'nde 297.420 kişi yaşamaktadır. Osmanlı'nın İstanbul'u fethettiği yıllarda Beylikdüzü bölgesi ordunun konaklaması için kullanıldığından Cumhuriyet yıllarına kadar bölgede sivil yerleşim olmamıştır. 1993 yılına kadar Kavaklı adını taşıyan Beylikdüzü, 1993 yılında Büyükçekmece'ye bağlı bir belediye yapılmış, 2008 yılında ise ilçe olmuştur. Komşu ilçe Esenyurt ile arasında bulunan Özgürlük Meydanı iki ilçeyi birbirine bağlamakta ve meydanda büyük etkinlikler yapılmaktadır. Beylükdüzü ilçesi Kavaklı, Adnan Kahveci, Gürpınar, Barış, Yakuplu, Büyükşehir, Cumhuriyet, Marmara, Dereağzı, Sahil mahallelerinden oluşmaktadır.

Faydalı Yorumlar

  • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

    Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü Fayans / Seramik Döşeme

: 19 sonuç
Davuthan Şimşek
İsmail Çelikkol
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Ahmet Babar
Orhan Kurt
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Murat Seven
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Recep Birer
Santalu Mermer ve Granit Faruk Sanpalu
Enver Çamlıca
Nayif Kaya
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Fırat İnşaat Uğur Aras

Fırat İnşaat

İstanbul / Güngören

Fayans / Seramik Döşeme

Meriç Özbilici

Meriç Özbilici

İstanbul / Esenyurt

Fayans / Seramik Döşeme

1 Yorum10Puan
Toto Seramik Özkan Özerdik

Toto Seramik

İstanbul / Kadıköy

Fayans / Seramik Döşeme

Ümit Can Bagaç
Cemal Ertekin

Cemal Ertekin

İstanbul / Maltepe

Fayans / Seramik Döşeme

Erkan Özer

Erkan Özer

İstanbul / Bağcılar

Fayans / Seramik Döşeme