İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme konusunda İstanbul'un Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren en iyi halı yıkama şirketleri UstasıBurada'da. Bu sayfadaki halı yıkama fabrikalarından hizmet almak için yorumları okuyabilir, yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme seçeneğini hemen bulabilirsiniz. En uygun halı yıkama fiyatları ve en hijyenik halı yıkama hizmetleri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Profesyonel yıkama hizmeti veren halı yıkama fabrikalarında halılarınız bir çok aşamadan geçerek hijyenik bir hale getirilmektedir. Halı yıkamacıların kapınızdan halılarınızı alması ile başlayan süreç halıların fabrikaya nakliyesi, yıkamaya girmeden önce halı tozunun alınması, halıdaki kirlerin yumuşaması için su dolu bir havuzda bekletilmesi aşamalarıyla devam etmektedir. Yıkamaya hazır hale getirilen halılarınız yürüyen bant üzerinde şampuanlanma, fırçalanma, kirli suyun vakumlanması ve durulama süreçlerinden geçirilmektedir. Yıkama işlemi sonrasında halılarınız toz ve kirden uzak bir ortamda kurutulmakta, iyice kuruduğundan emin olduktan sonra kontrolden geçirilmektedir. Halıda leke kalıp kalmağı kontrol edildikten sonra kurutulmuş halılardan hav alma işlemi yapılmakta, halı üzerinde biriken pamukcuklar ve tozlar temizlenerek halılarınız teslimata kadar kirlenmemesi için paketlenmektedir. 

Halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yolluk yıkama, battaniye yıkama, paspas yıkama, kilim yıkama, halıfleks yakıma, yerinde halı yıkama, cami halısı yıkama, okul ve kreş halısı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama, overlok çekme gibi hizmetler yıkama fabrikaları tarafından sunulmaktadır. Halıların çeşitlerine göre metrekare başına halı yıkama fiyatları belirlenmektedir. Shaggy halı, el dokuması halı, nepal halı, iran halısı, hint halısı, milas halısı, ipek halı, yün halı ve daha onlarca halı çeşidinin yıkama teknikleri farklılık gösterdiği için herbirinin farklı bir metrekare yıkama fiyatı bulunmaktadır. 

İstanbul / Beylikdüzü ilçesindeki en iyi Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Firmaları UstasıBurada'da. Size en yakın halı yıkama fabrikasının telefon numarasına ulaşmak için bu sayfada yakınlığa göre listeleme yapabilir, evinizin tüm halılarını uygun fiyatlarla işin uzmanlarına yıkatabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesi İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmakta olup ilçede kişibaşına düşen 10 metrekare yeşil alanı ile Avrupa kenti standartlarını sağlayan bir ilçedir. Adnan Kahveci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Sahil Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Marmara Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Dereağzı Mahallesi olmak üzere 10 mahalleden oluşmaktadır. Marmara depremi sonrasında daha güvenli bir yerleşim yeri arayan İstanbulluların yoğun ilgisiyle Beylikdüzü bölgesi hızla kentleşmiş ancak düzenli yapılanması ile İstanbul'un parlayan yıldızı olmuştur. İlçede çok sayıda lüks konut projesi, planlı yapılanma ve yeşil alan bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Öz Halı Yıkama Yusuf Dari

    Halılarımızın temizliğinden çok memnun kaldık. Güler yüzlü, harika bir hizmet. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • Kale Halı Yıkama Nevzat Koçkirli

    Kale Halı Yıkama Fabrikası, gerçek anlamda bu işi iyi yapan bir firmadır. Ben ve bir çok akrabamın halısını yıkadı. Özellikle leke çıkarma konusunda uzman olduklarını net bir şekilde söyleyebilirim.

İstanbul Beylikdüzü Halı Yıkama / Temizleme

: 5 sonuç
Öz Halı Yıkama Yusuf Dari
1 Yorum10Puan
Beylikdüzü İnci Halı Yıkama İnci Halı Yıkama
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Muratoğulları Halı Yıkama Orhan Saykolu
4 Yorum10Puan
Kale Halı Yıkama Nevzat Koçkirli
2 Yorum10Puan