İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

Mobilya imalatı, ahşap işleri ve her çeşit marangozluk hizmetlerini İstanbul / Beylikdüzü ilçesinin tüm semtlerine sunan en iyi marangoz ustaları UstasıBurada'da. Hayalinizdeki ev ve ofis mobilyalarını kendi zevkinize uygun şekilde yaptırmak istiyorsanız özel mobilya imalatı hizmeti veren mobilyacılar ve marangoz ustaları bir telefon kadar yakınınızda. Ücretsiz çağrı hatlarından Beylikdüzü ilçesinin en iyi marangoz ustalarını hemen arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Marangoz ustaları ve mobilya üreticileri farklı cinslerde ağaçlardan elde edilen ahşapları işleyerek, yontarak, zımparalayarak şekil vermekte ve gündelik yaşantımızı kolaylaştıran eşyalara dönüştürmektedir. Ayrıca sadece bina yapımı için ahşap malzeme üreten marangozlara "dülger” denilmektedir.

Mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, yatak odası yapımı, dolap imalatı, giyinme odası yapımı, masa ve sandalye imalatı, kitaplık ve raf imalatı, fuar standı yapımı, kamelya ve pergole yapımı, ahşap kapı imalatı gibi hizmetler sunan marangozlar, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve özel isteklerine uygun mobilyalar üretmek için yerinde keşif yapmakta, mobilya yada ahşap işçilik yapılacak alanın ölçüsünü almakta, ahşap seçimi konusunda müşterilerine öneride bulunmaktadır. Mobilyaların yapımında kullanılan ahşabın cinsine ve dayanıklılığına göre maliyetler değişebilmektedir. Özel olarak üretilen mobilyaların nakliyesi, montaj ve kurulum işlemlerinin tamamı marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır.

Marangozluk ve Ahşap Mobilya İmalatı konusunda Beylikdüzü bölgesinde faaliyet gösteren ve en iyi hizmeti alabileceğiniz marangozları UstasıBurada sizler için aynı sayfada bir araya getirdi. Özel üretim mobilyalardan kapı imalatına, mobilya tamirinden bina marangozluğuna kadar her çeşit marangozluk hizmetini sunan en iyi ustalar UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul'un en fazla yeşil alana sahip ilçelerinden biri olan Beylikdüzü ilçesi, batı yakasında bulunmaktadır ve Marmara denizine kıyısı vardır. Büyükçekmece, Avcılar ve Esenyurt ilçeli ile komşu olan Beylikdüzü, İstanbul'un hızlı gelişen ve düzenli bir kentleşmeye sahip bölgeleri arasındadır. Beylikdüzü ilçesinde toplu konut, site yapılanması ve alışveriş merkezlerinin çok fazla olduğu görülmektedir. Ulaşım ağının ve metrobüs hattının iyi oluşu sayesinden Beylükdüzü'den İstanbul'un her yerine kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi ve Kavaklı Mahallesi Beylikdüzü'nün en gelişmiş ve en büyük mahalleleridir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olan Ambarlı Limanı da Beylikdüzü ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz

    Ustamız ve ekibi işinde çok iyi. Evimizin boyasını yaptılar. Başka ustalar gibi pis değil, çok temiz çalışıyorlar.

  • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

    Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü Marangoz / Ahşap Mobilya

: 30 sonuç
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
1 Yorum2.0Puan
Ömür Ahşap Ali Osman İşcan
2 Yorum10Puan
Eymen Mobilya Orhan Usta
Elif Dekor Abdullah Yazici
Recep Birer
Suit Dekorasyon Abdurrahman Boz
Serhat Güler
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz
3 Yorum10Puan
Rıdvan Gülçicek
Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz

İstanbul / Beylikdüzü

Marangoz / Ahşap Mobilya

Şevket Ortakçı
1 Yorum10Puan
Mertcanlar Mobilya Sinan Mertcan
3 Yorum10Puan
Sevingen Mobilya Soner Sevingen

Sevingen Mobilya

İstanbul / Ümraniye

Marangoz / Ahşap Mobilya

1 Yorum10Puan
Ateş Parke Ali Osman Ateş
1 Yorum10Puan
İza Ömür Ahşap İlyas Diri
1 Yorum10Puan
Montajpark Seyfettin Erdemir

Montajpark

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Temizel Parke Ender Buğlu

Temizel Parke

İstanbul / Kadıköy

Marangoz / Ahşap Mobilya

1 Yorum8.0Puan
Hedef Ahşap Kazım Kılıç

Hedef Ahşap

İstanbul / Ümraniye

Marangoz / Ahşap Mobilya

Ömer Koç

Ömer Koç

İstanbul / Ataşehir

Marangoz / Ahşap Mobilya

Filtreler

  • Marangoz / Ahşap Mobilya
  • İstanbul
  • Beylikdüzü

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara