İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama

İstanbul / Beylikdüzü ilçesinde bulunuyor ve Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama konusunda çok iyi bir mobilya tamircisi arıyorsanız UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı incelemelisiniz. Ev ve ofis mobilyalarınız için sundukları tamir, bakım ve onarım hizmetleri ile eski mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandıran, Beylikdüzü'nün en iyi mobilya tamircileri bu sayfada bir arada. 

Ev ve işyerlerini süsleyen mobilyaların başında yatak odası takımları, yemek odası takımları, salon mobilyaları, ofis mobilyaları, koltuk takımları, genç odaları ve bebek odaları gelmektedir. Masa, sandalye, koltuk, dolap, raf, çekmece gibi bölümlerden oluşan mobilya gruplarında zaman içerisinde aşınma, çizik, kırık gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Eskimiş, ayağı kırılmış, kumaşı yıpranmış, rengi solmuş koltuk takımlarından rafları ve menteşeleri bozulmuş dolaplara kadar pek çok eski eşya için tamir ve bakım hizmeti veren mobilya tamircileri son derece ekonomik fiyatlar ile eski eşyaları yenilemekte ve daha uzun yıllar kullanılabilir şekilde sağlamlaştırarak yeni bir görünüme kavuşturmaktadır. 

Mobilya tamircileri tarafından mobilya kaplama, koltuk kaplama, çizik giderme, mobilya cilası ve vernik yenileme, koltuk tamiri, sandalye tamiri, montaj, demontaj, mobilya boyama, raf ve menteşe değişimi, sürgü kapı tamiri, ahşap kapı tamiri, raylı dolap tamiri, çektay tamiri, kanepe tamiri, mobilya ayağı ve tekerlek tamiri gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca İkea, Koçtaş, Bauhause gibi markaların demonte mobilyaları için montaj, kurulum ve söküm işleri konusunda da mobilya tamircilerinden hizmet alma imkanı bulunmaktadır. 

Mobilya Tamir Tadilat ve Boyama ihtiyaçlarınızda İstanbul'un Beylikdüzü ilçesindeki tüm semtlere hizmet görüten en iyi mobilya tamircileri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Yorumları okuyun, en iyi ustayı bulun ve hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden telefonla iletişime geçerek ihtiyacınız olan mobilya tamir ve onarım hizmetlerini en uygun fiyatlar ile alın.  

Beylikdüzü, 1993 yılında Büyükçekme'ye bağlı bir belediye olana kadar Kavaklı ismi ile anılmış ve 2008 yılında ilçe yapılmıştır. İstanbul'un batı yakasında bulunan Beylikdüzü ilçesinde 1260 yat kapasiteli bir marina ve ilçe ekonomisi için büyük öneme sahip olan Ambarlı Limanı bulunmaktadır. Cumhuriyet, Marmara, Dereağzı, Sahil, Kavaklı, Adnan Kahveci, Gürpınar, Barış, Yakuplu, Büyükşehir mahallelerinden oluşan Beylikdüzü ilçesinin doğusunda Avcılar, kuzeyinde  Esenyurt, batısında Büyükçekmece, güneyinde ise Marmara Denizi bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

    Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü Mobilya Tamir / Boyama

: 8 sonuç
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Dizayn Koltuk Döşeme Orhan Uşar
Astema Mobilya Kurulum Montaj Servis Hizmetleri Erkan Aslan
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Cağduş Gülderen Gümrük
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Montajpark Seyfettin Erdemir

Montajpark

İstanbul / Eyüp

Mobilya Tamir / Boyama

Yakup Onan

Yakup Onan

İstanbul / Esenyurt

Mobilya Tamir / Boyama