İstanbul En İyi 10 Dijital Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı veya ürününüzü dijital alışveriş platformlarında pazarlamak ve sosyal medyayı etkin bir reklam aracı olarak kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ticaretin ve reklamcılığın kalbi olan İstanbul'da Dijital Reklamcılık ve Sosyal Medya Yönetimi konusunda kurumsal müşterilerine ve bireylere profesyonel danışmanlık ve hesap yönetimi hizmetleri veren en iyi dijital reklam uzmanları UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bir arada. 

Tüketim alışkanlıklarında ülkemizde internet alışverişlerinin payı günden güne hızla artmaktadır. Artık şirketler hizmetlerini ve ürünlerini sadece mağazacılık yaparak veya pazarlama ekipleri kurarak değil online alışveriş platformları aracılığı ile de satmakta ve rekabetin gerisinde kalmamak için dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı konularına büyük önem vermektedir. E-Ticaret sitesi kurmak ve son kullanıcıların ayağına kadar ürün ve hizmetleri internet üzerinden götürmek pazar paylarını ve satışlarını arttırmak isteyen şirketler için kaçınılmaz bir ihtiyaç durumundadır. 

Dijital Reklamcılık ve Sosyal Medya Yönetimi kasamında Google reklamları, Facebook reklamları, İnstagram reklamları, Youtube reklamları, Yandex reklamları, Gmail reklamları, Twitter reklamları ve daha pek çok sosyal medya platformu üzerinden online reklamcılık faaliyetleri yürütülmektedir. Şirketler ve bireyler adına bu gibi reklamcılık faaliyetlerini yürüten, Google Adwords hesap yönetimi yapan, e-posta pazarlama faaliyetleri sunan, sosyal medya hesap yönetimi ve editörlük hizmeti veren profesyonellere tüm sektörlerde büyük ihtiyaç bulunmaktadır. 

İstanbul'un en iyi Dijital Reklamcılık ve Sosyal Medya Yönetimi uzmanlarını UstasıBurada sizler için bir araya getirdi. Marka bilinirliğinizi arttırmak ve reklam bütçelerinizi etkin şekilde kullanmak için dijital pazarlama dünyasına adım atmanın tam zamanı!

İstanbul, Türkiye'nin ekonomi ve ticaret merkezi olup aynı zamanda 2015 verilerine göre 14.657.434 kişilik nüfusu ile en kalabalık şehridir. Avrupa'nın da en yüksek nüfusa sahip şehri İstanbul'dur. İstanbul ilinin hem Avrupa kıtasında hem de Asya kıtasında toprakları bulunmaktadır. Şehrin içinden Karadeniz ile Marmara Denizi'ni birbirine bağlayan İstanbul Boğazı geçmektedir. İstanbul'un tarihine bakıldığında ilk önce Haliç, Boğaziçi ve Marmara Denizi'nin çevrelediği tarihi yarımada üzerinde kurulduğu ve zaman içerisinde 4 kez genişletilerek şimdiki sınırlarına ulaştığı görülmektedir. İstanbul'un 39 ilçesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte toplam 40 belediyesi bulunmaktadır. Bağcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye ve Bahçelievler nüfus bakımından en kalabalık ilçeleridir. 

İstanbul Dijital Reklam / Sosyal Medya

: 5 sonuç
Cem Apakgün
10 Yorum9.9Puan
Okan Selen

Okan Selen

İstanbul / Esenyurt

Dijital Reklam / Sosyal Medya

Cansın Cansel

Cansın Cansel

İstanbul / Bakırköy

Dijital Reklam / Sosyal Medya

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi Orhan Gürbüz
Web - Foto - Video Pandajans

Web - Foto - Video

Bursa / Osmangazi

Dijital Reklam / Sosyal Medya