İstanbul Esenyurt En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Laminat Parke ve Ahşap Parke Döşeme alanında en iyi parke ustalarını UstasıBurada sizler için bir araya getirdi. İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki Laminat Parke Ustalarını bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından parkecileri arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Masif parke, lamine parke ve laminat parke çeşitleriyle evinizi bambaşka bir görünüme kavuşturmak için hemen harekete geçin.

Laminat parkeler iç dekorasyon ve iç yapı malzemeleri arasında en yaygın kullanılan yer döşemelerindendir. Laminat parkenin doğaya uyumlu ve insan sağlığına yararlı yapısının yanısıra ahşabın uygulandığı mekana yaydığı pozitif enerji de tercih edilme nedenleri arasındadır. Reçine emdirilmiş kağıt ve sıkıştırılmış talaştan üretilen laminat parkeler hafif malzemeler olup zemine uygulanması son derece kolaydır. Kolay temizlenmesi, darbelere karşı dayanıklı olması, kolay çizilmemesi, uzun yıllar kullanıma uygun, sistre ve cila gerektirmeyen bir zemin döşemesi olması laminat parkelerin avantajlarından bazılarıdır. 

Öte yandan ham ahşaptan üretilen masif parkeler, laminatlara kıyasla maliyeti oldukça yüksek malzemelerdir. Ahşap parkeler meşe, ceviz, bambu gibi ağaç türlerinden imal edilmekte, 15-20 mm kalındığında ham ahşap plakalardan oluşmaktadır. Laminat parke ustaları 1 gün gibi kısa bir sürede bir odanın hatta bir dairenin zeminine parke döşeyebilmektedir. Parke uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar zeminin tamamen düz olması ve parkeyle zemin arasına konulan izolasyon malzemesinin düzgün yerleştrilmiş olmasıdır. Parke ustalarının sundukları hizmetler ahşap parke döşeme, laminat parke döşeme, parke sökme, şişmiş parke tamiri, parke yenileme, ahşap parke cilalama, sistre, parke vernikleme vb. işlerden oluşmaktadır. 

İstanbul / Esenyurt ilçesinde yaşıyor ve evinize parke döşetmek için semtinizdeki en iyi Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustasını arıyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada'nın sizin için bu sayfada listelediği parke ustalarına ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak parke fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, bütçenize uygun birbirinden şık laminat parke seçenekleriyle ahşabın zerafetini evinize getirebilirsiniz. 

İstanbul'un Esenyurt ilçesi, 2008 yılında Büyükçekmece'den ayrılarak ilçe yapılmıştır. 2016 yılı rakamlarına göre Esenyurt ilçe nüfusu 795.010 kişiden oluşmaktadır. İnsan kalabalığı ile İstanbul'un göç yükünün büyük bir kısmını çeken Esenyurt ilçesinde doğu anadoludan göç etme oranı oldukça yüksektir.  2015 yılında Esenyurt'taki büyük mahalleler bölünerek mahalle sayısı 44'e çıkartılmıştır. Pelit Çikolata Müzesi ve Recep Tayyip Erdoğan Parkı ilçede gezilebilecek yerlerden bazılarıdır. 

Faydalı Yorumlar

  • Temizel Parke Ender Buğlu

    Ender Bey sizden çok memnun kaldım. İşinizde başarılar dilerim. Usta olarak son derece deneyimli ve iş disiplini olan biri. Kendisine çok teşekkür ederim.

İstanbul Esenyurt Laminat / Ahşap Parke

: 24 sonuç
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Temizel Parke Ender Buğlu
1 Yorum8.0Puan
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Talip Gökdemir
Arif Aktaş
Fırat İnşaat Uğur Aras
Uğur Akkuş
Murat Seven
Ersoy Türk
Baykal Nalbur İnşaat Dekorasyon Ebubekir Baykal
Balca İnşaat & Dekorasyon Orhan Yıldırım
Recep Birer
Serhat Güler
Yakup Onan

Yakup Onan

İstanbul / Esenyurt

Laminat / Ahşap Parke

Sistem Dekorasyon Faruk Kaya
Artı Mutfak İnşaat Samet Turan
Has Mobilya Hasan Yamadağ

Has Mobilya

İstanbul / Esenyurt

Laminat / Ahşap Parke

Gülen Mutfak Ve Banyo Dolabı İsmail Bozkurt
Nokta Parke Mutfak Kenan Gece
Kare Yapı Parke Refik Orhan