İstanbul Eyüp En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

İstanbul / Eyüp bölgesine marangoz ustalığı ve ahşap mobilya imalatı üzerine her türlü hizmeti veren onlarca ustayı UstasıBurada sayesinde aynı sayfada listeleyebilirsiniz. Marangoz ustaları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız yorumları okuyabilir, profillerini inceleyebilir ve marangozlarla iletişime geçmek için ücretsiz çağrı numaralarından hemen arayabilirsiniz. 

Ahşap ustalığı denilince akla gelen meslek erbapları marangozlar ham ahşabı işleyerek şekil vermekte, ahşabı yontarak, keserek ve zımparalayarak ahşaptan mobilya eşyalar üretmektedir. Aslında marangozlar ağacı işleyerek eşya ve cisimlere çeviren zanaatkarlardır. Marangozlar hakkında yaygın olan bilgi ahşaptan masa, sandalye, dolap, yatak gibi eşyalar üretiyor olmalarıdır. Bina yapımında kullanılan ahşap malzemeleri üreten marangozlara ise dülger denmektedir. Ahşap bağ evi yapımı, veranda yapımı, kamelya yapımı, ahşap bahçe çiti, bahçe merdiveni, ahşap tavan kaplama, çatı katı, merdiven aldı gardrop işlerinin hepsi marangozların usta ellerinden çıkmaktadır. 

Marangozluk mesleği ahşapla ilgili çok sayıda işi kapsamaktadır. Her marangoz her ahşap işini yapmasa da marangozların yaptıkları işler genel olarak mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, ahşap masa imalatı, ahşap merdiven yapımı, giyinme odası imalatı, ahşap kapı imalatı, yatak odası mobilyası, kitaplık imalatı, raflı dolap sistemleri, fuar standı imalatı, yemek masası imalatı, çekmece, TV ünitesi, komodin, vestiyer, sehpa, sandelye üretimi gibi sipariş üzerine mobilya imalatı hizmetlerinden oluşmaktadır. Ayrıca marangoz ustaları mobilya montajı, mobilya demontaj, mobilya tamiri, vernik, cila, lambri işleri de yapmaktadır. 

Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun özel ölçülerde mobilya imalatı yaptırabileceğiniz iyi bir Marangoz ve Ahşap Mobilya Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul'un en yetenekli marangozlarından ekonomik fiyatlarla hizmet almak ve en kaliteli mobilyaları kendinize özel yaptırmak için bu sayfadaki marangozlardan bilgi ve fiyat almadan karar vermeyin. 

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Eyüp ilçesi, Avrupa yakasında Haliç'in son kısmında yer almaktadır. İstanbul'un fethi sonrasında surların dışında kurulan ilk yerleşim bölgesi olduğu için bölgede çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. İlçeye ismini veren Eyüp Sultan Türbesi, ramazan aylarında etkinlikler düzenlenen FeshaneCafer Paşa Medresesi ve Haliç manzarasına hakim Pierre Loti Tepesi Eyüp ilçesindedir. 

İstanbul Eyüp Marangoz / Ahşap Mobilya

: 39 sonuç
Enka Dekorasyon Hızır Battal
Kardeşler Fıçıcılık Arif Baş
Elif Dekor Abdullah Yazici
Umut Dekorasyon Yusuf Açınca (İnşaat Teknikeri)
Recep Birer
Suit Dekorasyon Abdurrahman Boz
Birol Öztürk
Ranza Dünyası Sedat Solmaz
İstanbul Mobilya Ahmet Kaya
Montajpark Seyfettin Erdemir

Montajpark

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Hbsa Yapı Muhsin Çiçek

Hbsa Yapı

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Şahin Mobilya Boya Cila Ve Döşeme Abdulkadir Şahin
Yüksek Ahşap Ulvi Yüksek

Yüksek Ahşap

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Kefken Ahşap Dekorasyon Murat Şen
Işık Ticaret Ve İmalat Arif Işık
Pınar Kereste Ve Ambalaj Sandığı Hasan Göztürk
Armasif Ahmet Yıldırım

Armasif

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Murat Tasarı Mobilya Murat Değirmencioğlu
Çetinkaya Mobilya Şenol Çetinkaya

Çetinkaya Mobilya

İstanbul / Eyüp

Marangoz / Ahşap Mobilya

Şevket Ortakçı
1 Yorum10Puan

Filtreler

  • Marangoz / Ahşap Mobilya
  • İstanbul
  • Eyüp

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara