İstanbul Kağıthane En İyi 10 Televizyon Tamiri ve LCD Plazma TV Servisi

İstanbul / Kağıthane bögesine hizmet veren Televizyon Tamircileri ve Plazma TV Servisleri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. TV kurulumundan LCD TV tamirine, televizyon askı aparatından tüplü televizyon tamirine kadar tüm ihtiyaçlarınız için bu sayfadaki televizyon tamircilerini arayabilir, 7/24 servis talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapılan aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Televizyon, elektromanyetik dalgalar aracılığıyla görüntü ve seslerin uzağa iletilmesini sağlayan bir aygıttır. İlk defa John Logie Baird tarafından icat edilen televizyon, 1929 yılında ilk yayınına başlamıştır. Ancak televizyonları günümüzdekine benzer haline getiren kişi Philo Taylor Farnsworth olmuştur. İcad edildiği yıllarda bisküvi kutusuna sarılmış projeksiyon makinesi ile yayın yapan ilk televizyonların hızla geliştirilmesi sayesinde tüplü televizyon, plazma televizyon, hd televizyon ve lcd televizyon çeşitleri ortaya çıkmıştır. Televizyonun en hızlı haber alma kaynağı olması, insanların eğlenmesine ve öğrenmesine yardımcı olması gibi güzel yanları günümüzde ciddi boyutta bir televizyon bağımlılığına sebep olmuştur. Öte yandan bu bağımlılığın aile ilişkilerini zayıflattığı, bireylerin birbirleriyle sohbet etmemesine neden olduğu gözlemlenmektedir.

Bir evde olmazsa olmaz beyaz eşyaların başında televizyonlar gelmektedir. Her yıl yepyeni teknolojilere sahip modelleri çıkan televizyonlar evlerin oturma odalarında baş köşeye konmakta ya da en rahat izlenebileceği duvara monte edilmektedir. TV kurulum, TV tamir ve bakım işlemleri yetkili TV servisleri tarafından cihazın garantisi kapsamında yapılmaktadır. Özel servis olarak her marka ve model televizyona hizmet veren TV tamircilerinde ise LCD TV tamiri, HD TV tamiri, plazma TV tamiri, LED TV tamiri, eski tip tüplü televizyon tamiri, TV askı aparatı montajı, TV kumada tamiri, TV ekran değişimi, ev sinema sistemlerinin kurulumu, TV hoparlör tamiri, gramofon tamiri ve müzik seti tamiri işlemlerinin tamamı yapılmaktadır. 

Kağıthane'deki Televizyon Tamircileri ve LCD Plazma TV Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Size en yakın televizyon tamircisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Televizyon Tamiri ve LCD Plazma TV Servisi seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

Kağıthane ilçesi Avrupa yakasında olup, içinden geçen Kağıthane deresinin Haliç'e döküldüğü yerde Haliç'e kısa bir kıyısı bulunmaktadır. İstanbul'un fethi sırasında ilçede bulanan kağıt değirmeni sebebiyle isminin Kağıthane olduğu sanılmaktadır. Çağlayan, Yeşilce, Emniyetevleri, Çeliktepe, Yahyakemal, Talatpaşa, Telsizler, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Seyrantepe, Şirintepe, Ortabayır, Sanayi, Harmantepe, Nurtepe, Hürriyet mahalleleri Kağıthane ilçesindedir.  

İstanbul Kağıthane TV Tamiri / Servisi

: 27 sonuç
Merkez Elektronik Tv Tamir Uydu Anten Sistemleri Olcay Aynur
Mutlu Teknik Servis Hizmetleri Mehmet Şahin
35 Yorum9.9Puan
Uğur Elektronik Uğur Özoğlu
Doğan Elektronik Doğan Atılan
Televizyon Hastanesi Nevzat Kaya
Yurtsever Elektronik Hüseyin Yurtsever
Cansu Elektronik Ahmet Palta
Nexoto Elektirik Elektronik Fatih Patan
Orsam Tesisat. Mehmet Altunordu
0 Yorum10Puan
Hedef Kadir Demir

Hedef

İstanbul / Kağıthane

TV Tamiri / Servisi

Sadık Elektronik Sadık Dirice
Emtaş Elektronik Nevzat Altuntaş
Metro Dijital Turan Yılmaz
Gözde Elektronik Erol Sandal
Teknoser Elektronik Serkan Başkan
Özcan Elektronik Mustafa Özcan
0 Yorum10Puan
Hedef Elektronik Ömer Yıldırım
Enna Elektronik Engin Altuntaş
Yılmaz Elwktronik Yılmaz Demir
Dünya Teknik Servis Habip Zayman