İstanbul Kartal En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Evinizi boyatmak için işinin ehli bir Boyacı Boya Badana Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kartal boyacı ustaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yaz aylarına özel kampanyalı boya badana fiyatlarından yararlanmak, duvarlarınızı tertemiz bir görünüme kavuşturmak ve sadece boya renginizi değiştirerek evinizde muhteşem bir yenilik yaratmak için hemen harekete geçin.

Eskiden binaların iç ve dış cephelerinde temiz bir görüntü sağlamak için sulandırılmış kireçle boya yapılırdı. Duvarlarda kireç kullanılmasının nedeni hem maliyetinin çok düşük olması hemde duvarlarda hava geçirgenliğini önlememesi sebebiyle sağlıklı bir yalıtım sağlamasıydı. Ancak zaman içerisinde üretilen boya çeşitleri kireçle yapılan badananın pabucunu dama attı. Plastik boya, su bazlı boya, saten boya, yağlı boya seçenekleri ile özellikle iç cephe duvarlarında son derece estetik boya uygulamaları yapılmaya başlandı ve boya badana uygulamaları iç dekorasyonun en önemli parçalarından biri haline geldi. Ülkemizde boya üreticileri arasında en çok tercih edilen markaların başında Marshall, Filli Boya, Fawori, Jotun, Çbs, Dyo ve Polisan gelmektedir. 

Duvar boyama, tavan boyama, ofis boyama, ev boyama, iç ve dış cephe boyama hizmetleri veren badana ustaları ortalama büyüklükte bir daireyi 2 gün gibi bir sürede boyanmış olarak teslim ediyorlar. Boya ustaları boyanın çabuk kuruması ve dairenin rahat havalandırılması açısından yağışlı olmayan havalarda badana yapmayı tercih ediyorlar. Çünkü boya badana yapılan bir evin tüm kapı ve pencerelerini açık tutarak boya kokusu tamamen çıkana kadar havalandırmak gerekiyor. 

İstanbul / Kartal ilçesindeki en iyi Boyacılar ve Boya Badana Ustaları UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak İstanbul Boya Badana Fiyatları hakkında bilgi alabilir, kışa girmeden badananızı uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. 

Kartal ilçesi İstanbul'un Anadolu yakasında ve Marmara denizine kıyısı olan sahil ilçelerinden biridir. Doğuda Pendik, batıda Maltepe ile komşu olan Kartal sahilinde Adalar vapuru ve Yalova'ya sefer düzenleyen deniz otobüsleri bulunmaktadır. İstanbul'un en yüksek yeri olan Aydos Tepesi Kartal ilçesindedir. Bizans döneminde Yunanca adıyla "Kartal" anlamına gelen "Aetos" tepesi ilçeye ismini vermiştir. 2016 yılında 459.298 kişinin yaşadığı Kartal ilçesi Uğur Mumcu, Soğanlık, Yakacık, Topselvi, Atalar, Esentepe ve Orhantepe semtlerinden oluşmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

Ramazan Aydın
Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti Süleyman Bayındır
Ahmet Babar
Zafer Çon
Çamkıran Yapı Şener Çamkıran
Mehmet Polatcanlı
Mayes Elektrik İnşaat Yılmaz Bozkuş
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Orhan Kurt
İsmail Dağlı
Uğur Akkuş
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Erdem Çınar
Bayram Koçmar
Nurullah Gümüş Sancaktepe Boya Ustası Nurullah Gümüş
Halit Atlı
Osman Sarıgül