İstanbul Kartal En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Kartal’ın en iyi Oto Tamir ve Bakım Servislerini sizler için bu sayfada bir araya getirdik. Yorumları okuyarak fikir edinebilir, UstasıBurada sayesinde Kartal ilçesinde size en yakın oto tamircisine ulaşmak için yakınlığa göre filtreleme yapabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından servislere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Renault, Volvo, BMW, Mercedes, Fiat, Citroen, Opel, Nissan, Ford, Skoda, Kia gibi her marka ve model araç için tamir ve bakım servisi hizmetleri veren oto tamir ve bakım servisleri aracınızla yaşadığınız tüm arızalara alanında uzmanlaşmış personelleriyle müdahale etmektedir. Oto tamir ve bakım servislerinde aracın mekanik ve elektronik tüm arızalarına çözüm bulabileceğiniz gibi tüm periyodik bakımları özel ve yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Oto tamir ve bakım servisleri, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, bilgisayarlı arıza tespiti yaparak sorunlu veya arızalı parçayı tespit etmekte ve yaşanacak zaman kayıplarının önlemektedirler.

Binek araç, ticari araç, kamyon, dorse, minibüs, otobüs ve tır gibi her tipte aracınız için fren hidrolik tamiri, mazot ve benzin filtresi değişimi, yağ değişimi, amortisör değişimi ve tamiri, karbüratör tamiri, polen filtresi, hava filtresi ve yağ filtresi değişimi, şanzıman ayarı ve değişimi, şanzıman yağ değişimi, oto fren disk tamiri, triger kayışı tamiri ve değişimi, buji değişimi, direksiyon kutusu tamiri, şarj dinamosu tamiri, sunroof tamiri, defransiyel tamiri, balata ayarı, subap ayarı, silecek tamiri ve değişimi, akü tamiri ve değişimi gibi aracın her noktasında yaşadığınız arıza, sorun için tamir ve bakım hizmetleri vermektedir. Oto tamir ve bakım servisi seçerken ustalık belgesine sahip olan servisleri seçmeniz, ilerleyen zamanlar aracınızda oluşabilecek maddi hasarların önüne geçmenizi kolaylaştırmaktadır.

Kartal’da her marka ve model araç için hizmet veren yüzlerce Oto Tamir Bakım Servisi UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kartal, yapılan araştırmalar neticesinde İstanbul’da en sevilen 4 ilçeden biri olmuştur. Marmara Denizine kıyısı olan ilçemiz Maltepe, Sancaktepe ve Pendik’le komşudur. 463.433 nüfusa sahip olan Kartal 278 km2 yüz ölçümüne sahiptir. Anadolu Yakası’nın en büyük ilçesi olan Kartal sınırları içerisinde barındırdığı ticaret, sanayi, eğlence ve eğitim kurumlarıyla en önemli ilçelerimizden biridir. Dragos Tepesi, Aydos Ormanı, Kartal Merkez, Soğanlık, Kartal Meydanı, Yakacık Meydanı ve Kartal Sahili bölgede görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Faydalı Yorumlar

İstanbul Kartal Oto Tamir / Bakım

: 110 sonuç
Arma Hidrolik Abdurrahman Özkaya
Ustaoğulları Otomotiv Yaşar Usta
2 Yorum10Puan
ARZ Otomotiv Ali Şahin
1 Yorum10Puan
Akın Oto Mustafa Akın
1 Yorum10Puan
Şentürk Otomotiv ARİF ŞENTÜRK
2 Yorum10Puan
Efe Motors Mehmet Akif Şahin
Alper Otomotiv Mustafa Ertürk
1 Yorum10Puan
Haytaoğlu Oto Bayram Aydın
1 Yorum10Puan
Zen Car Oto Servis İbrahim Yeşil
3 Yorum10Puan
Çelik Otomotiv Cıtroen ve Peugeot Özel Servisi Hasan Çelik
1 Yorum10Puan
Erbaşlar Otomotiv Rıza Erbaş
Volkan Oto Selim Arık
Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan
1 Yorum9.0Puan
Uğur Dizel Uğur Hayran
Topkapı Özlem Bmw Servisi İsmail Filik
Tuzla Otomatik Şanzıman Servisi Mustafa Ersen
Maslak Rover Kadir Baş
Kartal Turbo Klinik Osman Doğdu
Korkusuz Karbüratör Murat Korkusuz
Nergiz Oto Elektrik Kenan Nergiz

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul
  • Kartal

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara