İstanbul Küçükçekmece En İyi 10 Oto Kaporta ve Boya Ustası

Oto Kaporta Boya Ustaları'nın sundukları kaporta tamiri, tampon tamiri ve kaporta boyama hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanmak için UstasıBurada'nın sizin için hazırladığı bu sayfayı incelemenizi öneririz. İstanbul'un Küçükçekmece bölgesinde hizmet veren en iyi kaporta ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. Bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hatlarından ustalarla direkt iletişim kurabilirsiniz.

Kaporta ustaları otomobillerin kaporta ve tampon bölümlerinde çarpma, ezilme, çürüme, çizilme gibi sebelerle meydana gelen deformasyonları çeşitli aletler kullanarak eski standart görünümlerine getiren, boya hasarı varsa kaporta boyama işlemi yapan, hasar tamir edilemeyecek düzeyde ise kaporta ve tampondaki parçaları yenileri ile değiştiren meslek ustalarıdır. Kaportadaki hasarlar kaporta gerdirme, kaporta çektirme, kaporta vakumlama, kaporta şişirme gibi yöntemlerle düzeltilmekte, hasar küçükse kaparto göçük düzeltme işlemi boyaya zarar vermeden yapılabilmektedir. Boyama işlemi de gereken durumlarda kaporta sökülerek çelik saçların kaporta tamir işlemleri bittikten sonra aracın orjinal rengiyle aynı şekilde boyanmakta ve tekrar yerine takılmaktadır. 

Boyasız kaporta göçük düzeltme, kaporta kaplama, kaporta boyası, kaporta cilası, kaporta lokal boyama, kaporta rötuş boyası, kaporta silikonu, kaporta zift çıkarma, şase tamiri, şase düzeltme, tampon tamiri, tampon boyama, tampon çizik giderme, tampon rüzgarlık montajı, fırın boyama, kaporta boyamada tonlama işlemlerinin tamamı kaportacılar tarafından yapılmaktadır. Kaporta tamircilerinin büyük çoğunluğu sigortalı araç tamiri, hasar tespit ve ekspertiz işlemlerine aracılık etmekte, sigorta kapsamında kaporta tamiri ve tampon tamiri yapmaktadır. 

İstanbul / Küçükçekmece ilçesindeki en iyi Oto Kaporta Boya Ustaları hakkında bilgi edinmek için bu sayfadaki usta profillerini inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve kaporta tamircilerini çağrı hatlarından hemen arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Küçükçekmece ilçesinin aynı isme sahip Küçükçekmece gölüne ve Marmara denizine kıyısı bulunmaktadır. 2016 yılındaki rakamlara göre 766.609 kişilik nüfusu olan Küçükçekmece ilçesinde sanayi sektörü oldukça gelişmiştir. İlçede 200 civarında büyük fabrika ve 10.000 civarında işletme bulunmaktadır. Bu nedenle ilçe nüfusunun çoğunluğunu işçiler ve işçilerin aileleri oluşturmaktadır. TEM otoyolunun bölgeden geçmesi de ilçede sanayinin gelişmesine ve hızla büyümesine katkı sağlamaktadır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ilçe sınırları içerindedir. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Küçükçekmece Oto Kaporta / Boya

: 39 sonuç
Kahraman Kardeşler Kaporta Oktay Kahraman
Carwax Oto Yıkama & Cam Filmi
Ast Auto Service Abdullah Sami
Zen Car Oto Servis İbrahim Yeşil
3 Yorum10Puan
Aktif Otomotiv Oto Kaporta ve Fırın Boya Servisi Yedek Parça Ali Aktif
Zafer Oto Kaporta Boya Servisi Zafer Oruç
Maslak Rover Kadir Baş
Far Tampon Dükkanı Eyüp Gözen
1 Yorum10Puan
Yıldırım Otomotiv Bayram Hayırlı
1 Yorum10Puan
Şahin Otomotiv Ömer Şahin
Ferhat Otomotiv Samet Şahin
Aksoylar Otomotiv Erkan Aksoy
Başaran Otomotiv Gürcan Mert
Haşim Oto Haşim Cavunt
Haşim Oto Haşim Cavunt
Kılıç Metal Mehmet Kılıç
Başaran Modifiye Turbo Klinik Erkan Kızılyel
Yağız Otomotiv Ramazan Çolaklar
Yardımcı Foto Rauf Yardımcı
Kaplan Oto Recep Kaplan