İstanbul Ümraniye En İyi 10 Duşakabin ve Banyo Sistemleri

Duşakabin ve Banyo Sistemleri üzerine Ümraniye'de faaliyet gösteren, duşakabin imalatı ve montajı konusunda uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz yüzlerce firma UstasıBurada'da. Birbirinden şık duşakabin modelleri, jakuziler ve jakuzi üstü duşakabinlerden banyonuza en çok yakışanı kampanyalı fiyatlarla almak, banyonuzu güzelleştirmek ve özel hissetmek için hemen harekete geçin.

Her zevke uygun modeller sunan duşakabin türleri kullanılan malzeme açısından cam duşakabin, kompakt duşakabin ve pleksi duşakabin olarak sınıflara ayrılmaktadır. En ekonomik duşakabin modelleri plastik türevi malzeme olan pleksiden üretilmektedir. Lüksün sınırlarını zorlamak isteyen ev sahipleri ise daha çok kompakt duş sistemlerini tercih etmektedir. Hidrolik masaj, basınçlı su püskürtme, otomatik su sıcaklığı ayarı gibi konforlar sunan kompakt duşakabinlerde duş alırken müzik dinlemek için cd çalar bile bulunmaktadır. Banyo estetiğinde en önemli detay olan duşakabinlerin sunduğu en büyük konfor banyonuzun her zaman temiz görünmesini sağlaması, duş alırken suyun etrafa sıçrayarak eşyalarınıza ve elektronik cihazlarınıza zarar vermesini engellemesi, kişisel mahremiyet alanı yaratmasıdır. 

Duşakabinler banyonuzun boş alanına uygun şekilde kare, dikdörtgen ve oval olarak özel ölçülerde üretilebilmektedir. Ayrıca alanın müsaitliğine göre sürme kapılı duşakabin veya hem içe hem dışa doğru açılabilen menteşe kapılı duşakabinler tercih edilebilmektedir. Duş teknesi üzerine slikonla montaj yapılabileceği gibi küvet üstü duşakabin montajı veya jakuzi üstü duşakabin montajı da yapılmaktadır. Duşakabin imalatı yapan firmalar her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunan duş tekneleri, jakuziler, küvetler ve banyo sistemlerini üretmektedir. 

İstanbul / Ümraniye ilçesinde Duşakabin Montajı ve Banyo Sistemleri üzerine satış ve montaj hizmeti sunan en iyi firmalar UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. İstanbul Duşakabin Fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz çağrı hatlarından firmaları hemen arayabilir, banyonuza kompakt duşakabin montajı yaptırarak terapi tadında duş almanın keyfini sürebilirsiniz.

2016 yılı rakamlarına göre 694.158 kişi olarak açıklanan nüfusu ile Ümraniye ilçesi İstanbul'un en kalabalık dördüncü ilçesidir. 35 mahalleden oluşan Ümraniye ilçesindeki en kalabalık mahalleler İstiklal mahallesi, Armağanevler mahallesi, Çakmak mahallesi, İnkılap mahallesi, Namık Kemal mahallesi, Altınşehir mahallesi ve Esenevler mahallesi olarak sıralanmaktadır. 1960 yılında Ümraniye'nin Organize Sanayi Bölgesi olarak ilan edilmesi sonrasında ilçeye yoğun bir göç dalgası başlamıştır. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Ümraniye'de ekonomik faaliyetlerin en yoğun olduğu yerdir. 

 

İstanbul Ümraniye Duşakabin / Banyo

: 43 sonuç
Şengül Pen Sefa Şengül
Düzgün Yapı Ömer Düzgün
5 Yorum9.8Puan
Cağduş Gülderen Gümrük
Recep Birer
Teknik Duş ve Küvet Kabinleri Özgür Kabadayı
AGAH Yapı Dekorasyon ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Serkan ŞAMLIOĞLU
Ali Toraman
Aydemir Erkan Kuş
Ekapen Ahmet Kılıç

Ekapen

İstanbul / Ümraniye

Duşakabin / Banyo

Duşa Konfor İsmail Aksu
Seslioğulları Yapı Market Selim Sesli
Servan Yapı Alaaddin Gençay
Ulucanpen Talip Ulucan
Vip Dekor Ali Tunç
Ben Mutfak Banyo Aziz Doğan
Çelikler Banyo Ebubekir Çelik
Selika Ahmet Çataloğlu
Natural Yapı Alparslan Tuna
Anadolu Grup Saygın Gürer
İssan Banyo Hafız Sancak