İstanbul Ümraniye En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

İstanbul / Ümraniye bölgesinde faaliyet gösteren ve Fayans Karo Seramik Ustalığı konusunda profesyonel işçiliklerini ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan en iyi fayans ustaları UstasıBurada'da. Birbirinden şık seramik uygulamalarıyla evinizi güzelleştirmek için bu sayfada biraraya getirdiğimiz seramik ve Mermer ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Uzun yıllar kullanıma dayanıklı olan fayans ve seramiklerinizi zaman içerisinde kırılma, sararma ve demode olma gibi sebeplerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Yada yeni yaptıracağınız evinize yapı mağazalarında satılan, Bien Seramik, Graniser, Kütahya Seramik gibi markaların birbirinden şık fayanslardan uygulama yaptırarak evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Onlarca renk ve desen alternatifi sunan fayans ve seramikler, banyo ve mutfak kaplama taşı olarak kullanımının yanısıra artık evlerin her bölümünde dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Ancak fayans, seramik ve karo taşı döşetmek istiyorsanız bu işi iyi bilen fayans ustalarından hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Fayans ustaları fiyat verirken fayans döşenecek zemin yada duvarın ölçülerini alarak ne kadar fayans kullanılacağını hesaplamakta, seçilen fayans çeşidinin maliyetine göre hesaplama yapmaktadır. Fayans döşenecek yüzeye çimento harcı sürülerek fayanslar desenlerine uygun şekilde yüzeye sıralanarak sabitlenmektedir. Döşeme işlemi bittikten sonra fayans aralarındaki boşluklar alçı ve mermer tozu karıştırılarak hazırlanan derz ile doldurulmakta, bir sünger yardımıyla boşluklara muntazam şekilde uygulanmaktadır. Fayans döşeme, fayans kırma, lazerle fayans hizalama, kırık fayans tamiri, seramik kaplama, kalebodur döşeme, karo taşı döşeme hizmetlerinin tamamı fayans ustaları tarafından verilmektedir. 

Fayans Karo ve Seramik Ustası olarak Ümraniye bölgesinin tüm semtlerine fayans döşeme hizmeti veren en iyi ustaları UstasıBurada bu sayfada sizler için listeledi. Sayfamızdaki fayans ustaları hakkında yapılan yorumları okuyabilir, ustaları ücretsiz arayarak fiyat alabilir ve evinize en şık fayans ve seramik uygulamalarını avantajlı fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Ayrıca Ümraniye mermerci, Ümraniye Mermer Ustası, Ümraniye Mermer Masa Yapımı, Ümraniye Mermer Sehpa, Ümraniye Mermer Döşeme, Ümraniye Mermer Şömine, Ümraniye Mermer Barbekü aramalarınızda UstasıBurada yanınızda...

İstanbul'un Anadolu yakasındaki en kalabalık ilçesi olan Ümraniye'de 2016 verilerine göre 694.158 kişi yaşamaktadır. Ümraniye ilçesi Üsküdar, Beykoz, Ataşehir ve Sancaktepe ile komşudur. Ümraniye Trabzon Park ve Dudullu Tepesi ilçede görülmesi tavsiye edilen yerler arasındadır. Ümraniye'de iş merkezleri ve alışveriş merkezleri yoğunluktadır. CanPark AVM, Ümraniye Çarşısı, Buyaka AVM, Meydan AVM ilçedeki alışveriş merkezlerinden bazılarıdır.  

Faydalı Yorumlar

  • Dora Decor Ergüdar Taşdemirci

    İşinin hakkini gerçekten veren bir abimiz. Biz bu kadarını beklemiyorduk. Evimizin şu anki halinden çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.

İstanbul Ümraniye Fayans / Seramik Döşeme

: 42 sonuç
İsmail Çelikkol
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Gençler Mermercilik Metin Genç
Ahmet Babar
Orhan Kurt
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Murat Seven
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Recep Birer
Santalu Mermer ve Granit Faruk Sanpalu
Akm Yapı Dekor Kerim Çalışkan
Enver Çamlıca
Nayif Kaya
Dora Decor Ergüdar Taşdemirci

Dora Decor

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme

2 Yorum10Puan
Adnan Karakoç

Adnan Karakoç

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme

Coşkun Yapı Fatih Coşkun

Coşkun Yapı

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme

Dizayn Poli Basri Ayvalı

Dizayn Poli

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme

Gürsoybgranit Mustafa Gürsoy

Gürsoybgranit

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme

Kalyoncuoğlu Mermer Granit Adem Kalyoncu
Taç Mutfak Zülfet Uzun

Taç Mutfak

İstanbul / Ümraniye

Fayans / Seramik Döşeme