İstanbul Ümraniye En İyi 10 Kaynakçı ve Kaynak İşleri

Kaynakçılık ve Kaynak İşleri konusunda sundukları hizmetleri İstanbul'un Ümraniye ilçesine götüren ve her çeşit metal kaynak konusunda deneyimli ustalar ile çalışmak istiyorsanız UstasıBurada'nın sizin için hazırladığı bu sayfayı incelemenizi öneririz. Demir kaynak, alüminyum kaynak ve metal kaynak işilerini ustalık belgesi ile yapan, sürekli işlerde ve süreli projelerde birlikte çalışabileceğiniz onlarca kaynak ustasıyla iletişime geçmek için ücretsiz çağrı hatlarınan ustaları hemen arayabilirsiniz. 

Demir kaynağı, metal kaynağı, alüminyum kaynağı yapan ve her çeşit madeni parçayı kaynak makinesi kullanarak birleştiren, kesen ve şekillendiren ustalara kaynak ustası denmektedir. Kaynak ustaları metal, demir, çelik, alüminyum gibi madenlerin kullanıldığı tüm alanlarda, sanayilerde, şantiyelerde, inşaatlarda, otomobil sektöründe, uçak yapımından gemi yapımına kadar pek çok yerde çalışmaktadır. Madenleri birbirine kaynaştırmak için oksijen tüpü, asetilen tüpü ve elektrik arkı kullanılmaktadır. Kaynak işleri oksijen kaynağı, gaz altı kaynak, röntgenli kaynak ve elektrik kaynağı gibi türlere ayrılmaktadır.

Kaynakçılık demir doğrama alanında olmazsa olmaz bir ustalık alanıdır. Ferforje kaynak işleri, parmaklık kaynak işleri, demir kapı kaynak işleri, profil kaynak işleri, döküm kaynak, argon kaynağı, punta kaynağı vb. tüm hizmetleri alabileceğiniz kaynak ustalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sayesinde kaynakçı ustalarının profillerini inceleyerek referansları hakkında bilgi alabilir, yorumları okuyarak işçilikleri hakkında fikir edinebilir ve ücretsiz çağrı numaralarından ustaları arayarak doğrudan ustanın kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul / Ümraniye ilçesi başta olmak üzere İstanbul geneline Kaynakçılık konusunda hizmet götüren en iyi kaynak ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan ve hızlı kentleşen bölgelerinden biri olan Ümraniye ilçesi, Üsküdar, Ataşehir, Sancaktepe ve Beykoz ilçeleri ile komşudur. Ümraniye ilçesinde çok sayıda büyük alışveriş merkezi ve semt pazarı bulunmaktadır. Akyaka Park AVM, Buyaka AVM, Meydan İstanbul AVM bunlardan bazılarıdır. Bu nedenle haftasonları çevre ilçelerden Ümraniye'ye çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. İlçede konfeksiyon, yedek parça ve küçük imalat sanayisi gelişmiş durumdadır. Ümraniye ilçesinin tarihine bakıldığında ilçenin tamamen ormanlık bir alandan oluştuğu görülmektedir. Günümüzde de 22 bin hekratlık yeşil alana sahiptir. Ihlamurkuyu Ormanı, Dudullu Tepesi ve Trabzon Parkı ilçede bulunan dinlenme alanlarından en popüler olanlarıdır.

İstanbul Ümraniye Kaynakçı / Kaynak İşleri

: 6 sonuç
Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
1 Yorum10Puan
Uydu Dükkanı Taner Dönmez
Zırhlı Demir

Zırhlı Demir

İstanbul / Ümraniye

Kaynakçı / Kaynak İşleri

İstanbul Yapı Dekor Mahmut Ferhat Çetin

İstanbul Yapı Dekor

İstanbul / Pendik

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Ezel Demir Doğrama Murat Ateş
Levent Küçük

Levent Küçük

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Kaynakçı / Kaynak İşleri