İstanbul Ümraniye En İyi 10 Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisi

İstanbul / Ümraniye ilçesine 7/24 hizmet veren Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri ile iletişim kurmak istiyorsanız bu sayfadaki kombi tamircilerine ücretsiz çağrı hatlarından arayarak hemen ulaşabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda doğrudan ustanın kendisi ile görüşebilir ve hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan kombi markalarının başında Baymak, Vaillant, Buderus, ECA, Viessman, Fellini, Alarko, Airfel, Demirdöküm, Berussa, Bosch, Fujiyama, Auer ve Ferroli gibi markalar gelmektedir. Yetkili kombi servisleri tarafından sadece bir ya da birkaç marka kombi için hizmet verilmekteyken özel kombi servisleri tarafından hemen hemen her marka kombi cihazı için montaj, tamir ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Yeni aldığınız kombinin kurulum işlemlerinin yetkili servis tarafından yapılması cihazınızın garanti süresinden faydalanabilmeniz için önem arzetmektedir. 

Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, kombi ısı ölçer montajı, kombi resetleme, kombi fan motoru tamiri, kombi yedek parça değişimi, kombi filtre temizliği, kombi söküm ve yer değişim işlemlerinin tamamı için kombi servislerine telefonla ulaşarak servis talebinizi iletmeniz ve arıza kaydı açtırmanız gerekmektedir. Kombi tamircilerinin bir çoğu doğalgaz dönüşüm işlemleri de yapmakta, ocak ve doğalgaz sobası tamiri konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Öte yandan kombi tamircilerinin sunduğu kombi temizliği ve petek temizliği hizmetlerinden yararlanarak kış aylarında daha kolay ısınabilir, kombinizden ve peteklerinizden daha yüksek performans alarak yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri'nin sundukları hizmetlerden yaralanmak ve kombi arızanıza en hızlı şekilde çözüm bulmak için UstasıBurada'nın sizler için bu sayfada listelediği kombi tamircileri ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kışı rahat geçirmek için kombi bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Tarihte ilk olarak Frigya'lıların yaşadığı bir bölge olan Ümraniye, tamamen ormanlık bir alandan oluşmaktaymış. O dönemlerde bölgenin tamamen Frigya halkının kutsal saydığı çam ağaçlarıyla kaplı olduğu bilinmektedir. Bizans, Roma ve Osmanlı egemenliğinde yaşamış olan Ümraniye bölgesi 1960 yılına kadar köy olarak kalmıştır ve organize sanayi bölgesi ilan edilmesi sonrasında hızla göç alarak büyümüş ve kentleşmiştir. Küçük imalat sanayi, yedek parça ve konfeksiyon sanayi üzerine kurulu bir ekonomiye sahip olan Ümraniye'de bulunan Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, ilçedeki istihtamda büyük bir paya sahiptir.

Faydalı Yorumlar

  • Eka Kombi Klima Cemil Kartal

    Ustam teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve sorunu giderdiniz. Söylediğiniz fiyatın üstüne çıkmadan sorunumuzu giderdiniz. Allah yolunuzu açık etsin.

  • Güçlü Teknik Erdal Hayta

    İşinin uzmanı, sorunu aynı gün çözdüler. Uygun fiyata işlerinizi çözüyorlar. Adamlar güler yüzlü ve temiz iş yapıyor.

İstanbul Ümraniye Kombi Arıza / Montaj

: 22 sonuç
Eka Kombi Klima Cemil Kartal
2 Yorum9.5Puan
Kayra Yapı Tesisat Eser Göktuğ Alagöz
Anadolu Isı Murat Demir
Emir Kombi Klima Mustafa Karakaya
5 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Saygın Isı&Mühendislik Hasan Ay
Çakır Isı Mühendislik Kombi Servisi Özgür Çakır
Mehmet Doğan
Emek Tesisat Uğur Özeser
Sbs Teknik Hanbey Türkmen
Gümüş Tesisat Ve Dekorasyon Mevlüt Gümüş
Güçlü Teknik Erdal Hayta
1 Yorum10Puan
Cevat Ünal
Uygun Teknik Ahmet Uygun
Huzur Yapı İsmail Caymaz
Klimart Özkan Ongun

Klimart

İstanbul / Ümraniye

Kombi Arıza / Montaj

3m Klima Abdullah Şenel

3m Klima

İstanbul / Bağcılar

Kombi Arıza / Montaj

Vizyon Kombi Klima Gürkan Sağdöken
3 Yorum1.0Puan
VS Teknik Semih Güneş

VS Teknik

İstanbul / Esenyurt

Kombi Arıza / Montaj

Sezai İbik