İstanbul Ümraniye En İyi 10 Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisi

İstanbul / Ümraniye ilçesine 7/24 hizmet veren Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri ile iletişim kurmak istiyorsanız bu sayfadaki kombi tamircilerine ücretsiz çağrı hatlarından arayarak hemen ulaşabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda doğrudan ustanın kendisi ile görüşebilir ve hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan kombi markalarının başında Baymak, Vaillant, Buderus, ECA, Viessman, Fellini, Alarko, Airfel, Demirdöküm, Berussa, Bosch, Fujiyama, Auer ve Ferroli gibi markalar gelmektedir. Yetkili kombi servisleri tarafından sadece bir ya da birkaç marka kombi için hizmet verilmekteyken özel kombi servisleri tarafından hemen hemen her marka kombi cihazı için montaj, tamir ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Yeni aldığınız kombinin kurulum işlemlerinin yetkili servis tarafından yapılması cihazınızın garanti süresinden faydalanabilmeniz için önem arzetmektedir. 

Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, kombi ısı ölçer montajı, kombi resetleme, kombi fan motoru tamiri, kombi yedek parça değişimi, kombi filtre temizliği, kombi söküm ve yer değişim işlemlerinin tamamı için kombi servislerine telefonla ulaşarak servis talebinizi iletmeniz ve arıza kaydı açtırmanız gerekmektedir. Kombi tamircilerinin bir çoğu doğalgaz dönüşüm işlemleri de yapmakta, ocak ve doğalgaz sobası tamiri konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Öte yandan kombi tamircilerinin sunduğu kombi temizliği ve petek temizliği hizmetlerinden yararlanarak kış aylarında daha kolay ısınabilir, kombinizden ve peteklerinizden daha yüksek performans alarak yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri'nin sundukları hizmetlerden yaralanmak ve kombi arızanıza en hızlı şekilde çözüm bulmak için UstasıBurada'nın sizler için bu sayfada listelediği kombi tamircileri ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kışı rahat geçirmek için kombi bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Tarihte ilk olarak Frigya'lıların yaşadığı bir bölge olan Ümraniye, tamamen ormanlık bir alandan oluşmaktaymış. O dönemlerde bölgenin tamamen Frigya halkının kutsal saydığı çam ağaçlarıyla kaplı olduğu bilinmektedir. Bizans, Roma ve Osmanlı egemenliğinde yaşamış olan Ümraniye bölgesi 1960 yılına kadar köy olarak kalmıştır ve organize sanayi bölgesi ilan edilmesi sonrasında hızla göç alarak büyümüş ve kentleşmiştir. Küçük imalat sanayi, yedek parça ve konfeksiyon sanayi üzerine kurulu bir ekonomiye sahip olan Ümraniye'de bulunan Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, ilçedeki istihtamda büyük bir paya sahiptir.

Faydalı Yorumlar

  • Eka Kombi Klima Cemil Kartal

    Ustam teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve sorunu giderdiniz. Söylediğiniz fiyatın üstüne çıkmadan sorunumuzu giderdiniz. Allah yolunuzu açık etsin.

İstanbul Ümraniye Kombi Arıza / Montaj

: 31 sonuç
Eka Kombi Klima Cemil Kartal
2 Yorum9.5Puan
Beyaz Eşya Servisi Fhu Group Barış Gümüş
24 Yorum10Puan
Erni Beyaz Eşya Servisi Selahattin Erman Gönül
11 Yorum9.9Puan
Bereket Teknik Yusuf Serkan Tuncel
Mutlu Teknik Servis Hizmetleri Mehmet Şahin
35 Yorum9.9Puan
Mert Tesisat ve Doğalgaz Cemil Yayla
Anadolu Teknik Kombi Servisi Cihat Coşkun
Kılıçoğlu Teknik Servis Hizmetleri Selim Zengin
Metaş Mekanik Çetin Sürer
Mehmet Doğan
Güçlü Teknik Erdal Hayta
0 Yorum10Puan
Anadolu Isı Murat Demir
Cevat Ünal
Çakır Teknik Kombi Servisi Özgür Çakır
Emek Tesisat Uğur Özeser
Sbs Teknik Hanbey Türkmen

Sbs Teknik

İstanbul / Ümraniye

Kombi Arıza / Montaj

Uygun Teknik Ahmet Uygun
Huzur Yapı İsmail Caymaz
Klimart Özkan Ongun

Klimart

İstanbul / Ümraniye

Kombi Arıza / Montaj

Emir Kombi Klima Mustafa Karakaya
5 Yorum10Puan

Filtreler

  • Kombi Arıza / Montaj
  • İstanbul
  • Ümraniye

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara