İstanbul Zeytinburnu En İyi 10 Bilgisayar Tamiri ve Laptop Servisi

İstanbul / Zeytinburnu Bilgisayar Tamircileri ve Laptop Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Her marka bilgisayar tamiri, laptop tamiri, notebook tamiri işlemleriniz için hizmet alabileceğiniz, bilgisayarınızı emanet edebileceğiniz en güvenilir bilgisayar tamircileri bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. Zeytinburnu ilçesinin hangi semtinde olursanız olun yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın bilgisayar teknik servisini dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Bilgisayar tamiri, bilgisayar kurulumu, laptop tamiri, notebook tamiri, tablet tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, monitör tamiri, bilgisayar ram yükseltme, bilgisayar yazılım güncelleme, bilgisayar veri kurtarma, bilgisayar format atma, hard disk tamiri, laptop ekran değişimi, notebook ekran değişimi, modem kurulum, ağ kablolama, network işlemleri gibi hizmetlerin tamamı bilgisayar teknik servislerinde sunulmaktadır. Apple, Mac, Casper, Lenovo, Dell, Asus, Acer, Packard Bell, Toshiba gibi markaların bilgisayarları ülkemizde yaygın olarak kullanılmakta ve özel bilgisayar servislerinde her marka bilgisayar tamiri yapılmaktadır. 

Günümüzde bilgisayarlar iş dünyasında en yoğun şekilde kullanılan teknolojik cihazlardır. Çok sayıda bilgiyi hafızasında tutabilen, lazım olduğunda bu bilgileri çok kısa sürede kullanıcısına sunan, belleğine önceden yüklenilen yazılımlar sayesinde çok karmaşık ve aritmetiksel işleri kısa sürede yapan bilgisayarlar iş yapmanın yanısıra haberleşmek, sosyalleşmek, oyun oynamak gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Ps 3, Psp Go, Play Statiton gibi bilgisayar oyunları genç yaş grubu tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bilgisayar tamir servisleri tarafından bireysel müşterilere verilen tamir bakım hizmetlerinin yanısıra kurumsal müşterilere de hizmet verilmektedir. İş amacıyla bilgisayar kullanan pek çok firma çözüm ortağı olarak anlaştığı bir bilgisayar teknik servisinden işletmesindeki tüm bilgisayarlarla ilgili hem teknik tamir hem de yazılımsal destek almaktadır. 

Zeytinburnu'ndaki Bilgisayar Tamircileri ve Laptop Servisleri'ne ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Size ne yakın bilgisayar teknik servislerini bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından bilgisayar tamircilerini direkt olarak arayabilir ve tamir ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul'un Avrupa yakası ilçelerinden biri olan Zeytinburnu, tarihi yarımadaya komşu olup Marmara denizine kıyısı bulunan bir ilçedir. Konumu itibariyle yarımadadan doğuya bakıldığında bir burun görünümünde olduğundan ve tarihte zeytin ağaçlarıyla kaplı bir bölge olduğu için ilçenin adına Zeytinburnu denmiştir. İstanbul'un Türklerin eline geçmesi sonrasında Zeytinburnu'na yerleşen ilk insan topluluğu Kazlıçeşme bölgesine gelen Kudüslü papazlar olmuştur. Yedikule Soğanlı Bitkiler Parkı ve Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi ilçedeki önemli yeşil alanların başında gelir. Zeytinburnu ilçesi Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkezefendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan ve Yeşiltepe Mahallelerinden oluşmaktadır. 2016 yılında Zeytinburnu ilçe nüfusu 287.897 kişi olarak açıklanmıştır. 

İstanbul Zeytinburnu Bilgisayar Tamiri / Servisi

: 13 sonuç
Force Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Haydar Tanrıverdi
TrioService Mehmet Erdem
Özoğlu Teknik Servis Serhan Özoğlu
Sabır Mühendislik Mustafa Sabır
B Teknik Bilgisayar Anıl Karaağaç
Promast Bilgisayar Halis Kavak
Uzay 99 Elektronik Ömer Buran
B Teknik Bilişim Bilgisayar Serkan Şam
Yazgan Bilişim Burak Yazgan

Yazgan Bilişim

İstanbul / Zeytinburnu

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Acil Bilgisayarcı

Acil Bilgisayarcı

İstanbul / Bakırköy

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Bold Bilişim Taner Akkaş
Modern Teknik Bilgisayar Yazılım Güvenlik Hizmetleri Serdar Karip
0 Yorum10Puan
Atabey Bilgi ve Bilişim Tekno Tic. Ltd Şti