İzmir Buca En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

Evini tadilata sokanların ve yeni bir ev yaptıranların mutlaka ihtiyaç duyacakları Fayans / Karo ve Seramik Ustaları'nın sundukları hizmetlerden faydalanmak için doğru adrestesiniz. İzmir / Buca ilçesinde her çeşit fayans, karo, seramik vb. zemin malzemesinin uygulama, döşeme, kırma ve yenileme işlerini yapan maharetli ustaları UstasıBurada sizler için bu sayfada bir araya getirdi. Her bütçeye uygun fayans çeşitleri ve ekonomik işçilik ücretleri ile aradığınız Fayans / Karo ve Seramik Ustası, UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İç yapı dekorasyonunda olmazsa olmaz ürünlerin başında fayans ve seramik çeşitleri gelmektedir. Bina, ev, işyeri ve her türlü kapalı mekanın özellikle banyo ve mutfaklarının mutlaka fayans, karo, mermer, granit, seramik gibi iç yapı malzemeleri ile döşendiği görülmektedir. Fayans ve türevi malzemeler suya dayanıklılığı, temizliğinin kolay olması, sağlıklı ve hijyenik olması, uzun ömürlü oluşları vb. nedenlerle evlerimizin ve işyerlerimizin banyo, mutfak, hol, kapı girişi bölümlerinde kaplama malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Nem ve rutubet gibi dış etkenlere karşı da son derece dayanıklı olan fayansların onlarca çeşiti bulunmaktadır. 

Fayans / Karo ve Seramik konusunda malzeme satışı ve döşeme hizmetleri sunan firmalar geniş bir ürün yelpazesinden oluşan iç yapı malzemeleri satmaktadır. Her bütçeye uygun fayans, seramik, granit, karo çeşitleri arasından kullanılacak malzemenin seçilmesinden sonra döşeme işlemi yapılacak alanın metrekaresine göre ne kadar malzeme kullanılacağı hesaplanmakta ve işçilik ücreti ile birlikte fiyat çıkartılmaktadır. 

Fayans / Karo ve Seramik Ustaları fayans döşeme, fayans kaplama, fayans arası derz yenileme, fayans cilalama, eski fayansları kırma ve yenileme, kalebodur tamiri ve kalebodur uygulama işleri, banyo ve mutfak seramiklerinin döşenmesi, karo, mermer ve granit taş döşeme ve mutfak tezgahı montajı, mermer döşeme, mermer çeşme yapımı ve daha pek çok zemin ve duvar kaplama ile ilgili hizmeti bir arada sunmaktadır. 

İzmir / Buca'da hizmet veren en iyi Fayans / Karo ve Seramik Ustaları bu sayfada, bir telefon kadar yakınınızda. Ücretsiz çağrı hatlarından hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden, ustaları ve firmaları hemen arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Buca, nüfusu bakımından İzmir'in en büyük ilçesidir. Yunan, Boşnak, Arnavut ve Bulgar göçmenlerinin yoğunlukta olduğu bir bölgedir. İzmir ilinin 9 km güneydoğusunda bulunan Buca, denizden 38 metre yüksekliktedir. Buca,  kuzeyinde Konak ve Bornova, batısında ise Karabağlar ve Gaziemir ilçeleriyle komşudur. Buca'nın en merkezi semti Şirinyer'dir. Tınaztepe, Tıngırtepe, Zeytintepe, Koşutepesi ve Karacaağaç Buca'dadır. 2016 sayımına göre Buca'da 482.337 kişi yaşamaktadır. 2.Lig'de oynayan Bucaspor Türkiye'nin en iyi altyapılarından birine sahiptir. Dokuzeylül Üniversitesi'ne bağlı Buca Eğitim Fakültesi ve Tınaztepe Kampüsü Buca ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Bilen Dekorasyon Tolga Bilen

    Tolga Usta, işini iyi yapan, tecrübeli, iyimser ve dürüst bir usta. Onunla çalışanlar asla pişman olmazsınız.

İzmir Buca Fayans / Seramik Döşeme

: 19 sonuç
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
2 Yorum10Puan
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Yusuf Sabag Buca Alçı Boya Ustası Yusuf Sabag
0 Yorum10Puan
Turanoğlu Yapı Dekorasyon Erdem Öztaş
Baki Özdemir

Baki Özdemir

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Metin Usta

Metin Usta

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Hakan Arıbal

Hakan Arıbal

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Erkan Dekorasyon Mustafa Erkan

Erkan Dekorasyon

İzmir / Konak

Fayans / Seramik Döşeme

0 Yorum10Puan
Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak

Dizayn Dekor

İzmir / Karabağlar

Fayans / Seramik Döşeme

0 Yorum10Puan
Üzeyir Aytekin

Üzeyir Aytekin

İzmir / Karabağlar

Fayans / Seramik Döşeme

Mustafa Özyanık

Mustafa Özyanık

İzmir / Menderes

Fayans / Seramik Döşeme

Kurt Yapı İnşaat Habib Kurt

Kurt Yapı İnşaat

İzmir / Bornova

Fayans / Seramik Döşeme

Deniz Dekor Ahmet Öztürk

Deniz Dekor

İzmir / Gaziemir

Fayans / Seramik Döşeme

Arşın Yapı Mimarlık Demirkan Fırat
ÇB Yapı Dekorasyon Serkan Çağlar
Emiray Yapı Emir Asaf

Emiray Yapı

İzmir / Karabağlar

Fayans / Seramik Döşeme

Murathan İzolasyon Serdar Yağar
Zirve Mühendislik Yusuf KILIÇ (inş Müh.)
Erol Yapı Tadilat Ali Erol

Erol Yapı Tadilat

Muğla / Ortaca

Fayans / Seramik Döşeme