İzmir En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

İzmir ilinin tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren Fayans Karo ve Seramik Döşeme Ustaları bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde fayans ustalarını size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak bilgi ve fiyat alabilir, size en uygun fayans ustasını kolayca bulabilirsiniz. 

Fayans, seramik ve karo gibi iç yapı malzemeleri ev ve işyerlerimizin zemin ve duvar kaplamasında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Hemen hemen her evin banyo ve mutfak bölümlerinde fayans döşelidir. Neme, rutubete ve suya dayanıklı olması, temizliğinin kolay olması ve hijyenik oluşu gibi sebeplerle her binanın ince inşaat işlerinde fayans mutlaka kullanılmaktadır. Üstelik iç yapı malzemesi satan dükkanlarda ürün yelpazesinin çok fazla oluşu sayesinde her bütçeye ve zevke uygun fayans çeşiti bulmak çok kolay olmaktadır. 

Evlerin mutfak, banyo, koridor ve antre bölümlerinde zemin ve duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan fayansların uygulama işini fayans ustaları yapmaktadır. Fayans yaptırmak yada eski fayansları kırdırıp yenileri ile değiştirtmek evde ufak çaplı bir inşaata sebep olmaktadır. Kırılan eski fayanslar sebebi ile çıkan inşaat hafriyatının atılması ve yeni döşenecek fayans, karo, seramik taşı gibi malzemelerin nakliyesi ise fayans ustaları tarafından yapılmaktadır. Fayans döşetmenin maliyeti ise döşeme işlemi yapılacak alanın metrekaresine ve kullanılacak fayans çeşidinin kalitesine göre değişmektedir. 

Fayans, karo ve seramik döşeme ustalarının sunduğu hizmetler fayans döşeme, fayans kırma, fayans yenileme, fayans arası derz yenileme, kalebodur döşeme, kalebodur tamiri, fayans tamiri, seramik döşeme, seramik kaplama, banyo fayansı tamiri, kırık fayans tamiri, mutfak seramik tamiri, karo taşı döşeme, fayans zemin kaplama, fayans duvar kaplama, fayans satışı, seramik satışı, karo taşı satışı, lazerle fayans hizalama olarak sıralanmaktadır. 

Fayans Karo ve Seramik Döşeme konusunda İzmir'in en iyi ustalarını UstasıBurada sizler için bir araya getirdi. Evinizi tadilata sokacaksanız yada yeni yaptırdığınız eve fayans döşetecekseniz sayfamızı mutlaka incelemelisiniz. 

Ege Bölgesi'nin en kalabalık şehri olan İzmir, aynı zamanda Türkiye'nin de 3. en fazla nüfusa sahip kentidir. 2016 verilerine göre İzmir'in komşu illeri Aydın, Manisa ve Balıkesir'dir. İzmir'in en büyük ilçeleri Bornova, Buca, Karşıyaka, Karabağlar ve Bayraklı ilçeleridir. Ülke turizminde önemli bir yere sahip olan İzmir'in en gözde tatil beldeleri Çeşme, Kuşadası, Efes ve Foça'dır.

Faydalı Yorumlar

  • Bilen Dekorasyon Tolga Bilen

    Tolga Usta, işini iyi yapan, tecrübeli, iyimser ve dürüst bir usta. Onunla çalışanlar asla pişman olmazsınız.

Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
2 Yorum10Puan
ÇB Yapı Dekorasyon Serkan Çağlar
Fikret Dekorasyon Fikret Çelik
Mustafa Özyanık
Kurt Yapı İnşaat Habib Kurt
Üzeyir Aytekin
Emiray Yapı Emir Asaf
Hüseyin Saka

Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Yusuf Sabag Buca Alçı Boya Ustası Yusuf Sabag
0 Yorum10Puan
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı

Rıza Yapı Metal

İzmir / Konak

Fayans / Seramik Döşeme

Erkan Dekorasyon Mustafa Erkan

Erkan Dekorasyon

İzmir / Konak

Fayans / Seramik Döşeme

0 Yorum10Puan
Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak

Dizayn Dekor

İzmir / Karabağlar

Fayans / Seramik Döşeme

0 Yorum10Puan
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş
Özer İş Özer Kıyçak

Özer İş

İzmir / Karabağlar

Fayans / Seramik Döşeme

Turanoğlu Yapı Dekorasyon Erdem Öztaş
Deniz Dekor Ahmet Öztürk

Deniz Dekor

İzmir / Gaziemir

Fayans / Seramik Döşeme

Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Baki Özdemir

Baki Özdemir

İzmir / Buca

Fayans / Seramik Döşeme

Murathan İzolasyon Serdar Yağar
Danış İnşaat Hüseyin Erol

Danış İnşaat

Fayans / Seramik Döşeme