En İyi 10 Karo Halı ve Halıfleks Yer Kaplama

Karo Halı ve Halıfleks Yer Kaplama Firmaları artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Karo Halı ve Halıfleks Yer Kaplama firmasını bu sayfada sizler için bir araya getirdik.  Firmalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapacağınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Karo halı ve halıfleks genellikle ofisler, oteller, ticari alanlar, hastaneler, mağazalar, bankalar gibi alanlarda kullanılan ürünlerdir. Duvardan duvara halıyla zemin kaplamada kullanılan bu ürünler kolay uygulanabilir ve gerektiğinde sökülerek başka bir yere taşınabilir özelliğe sahiptir. Karo halılar iç içe geçebilen parçaların birleştirilerek döşenmesiyle uygulanmaktadır. Karo halılar pratik olduğu gibi aynı zamanda her zevke hitap eden pek çok desen de üretilmektedir. Karo halılar yapısı gereği kolay temizlenebilen, leke tutmayan, hijyenik ürünlerdir. Yangına, güneş ışığına karşı dirençli olan ürünler aynı zamanda kaydırmaz özelliğe sahiptir ve mekânın akustiğine katkı sağlamaktadır. Halıfleksler duvardan duvar tek parça halinde monte edilen ürünlerdir. Yüksek ses ve ısı emilimi özelliği olan halıfleksler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küf ve bakteri oluşumunu engeller yapıda üretilen halıfleksler son derece sağlıklı ve konforludur.

Karo halı veya halıfleks yaptırmaya karar verdiğinizde mutlaka uygulama yapılacak alanın özelliklerine göre karar vermeniz gerekmektedir. Küçük alanlarda kullanılacak koyu renkli ürünler duvardan duvara kullanıldığı için uygulama yapılan mekânı daha küçük, boğucu gösterebilmektedir. Alanında uzman kişilerden alacağınız fikirler bu noktada sizler için hayati önem taşımaktadır. Uygulama esnasında kullanılan yapıştırma, kesme ürünleri veya ne kadar ürün kullanılacağı uzman kişiler tarafından belirlenmelidir. Örneğin yerden ısıtma kullanılan bir mekânda kullanılacak ürün ve ürün miktarı farklılık gösterebilmektedir.

Karo Halı ve Halıfleks Yer Kaplama Firması mı arıyorsunuz? Aradığınız firma UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Duvardan Duvara Yer Döşemeleri Dursun Zorba
E - Zemin Erol Kaya
Yağmur Halıcılık Ali Kavlak
Pırıltı Halı Ayfer Gulsün
Meka Parke Turan Morgül

Meka Parke

İstanbul / Ataşehir

Karo Halı / Halıfleks

Gençol Halı Tekstil Fırat Gencol
Halı Overlok Hasan Göktaş

Halı Overlok

İstanbul / Ümraniye

Karo Halı / Halıfleks