Kocaeli Gebze En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Kocaeli / Gebze ilçesindeki en iyi Terziler ve Özel Dikim Evleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Bu sayfada Gebze'de faaliyet gösteren onlarca terziyi bir arada listeleyebilir, size en yakın terzi dükkanının yerini öğrenmek için yakınlığa göre listeleme yapabilir, dahası terzileri ücretsiz çağrı hatlarından arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Kumaş, deri ve benzeri tekstil ürünlerini kesip biçerek kıyafetlere dönüştüren meslek ustalarına terzi denmektedir. Terziler günlük kıyafet dikiminden özel gün elbiselerine kadar pek çok türde kıyafetin kişiye özel ölçülerde tasarımını ve dikimini yapmaktadır. Elsibe kalıbının çıkartılması, kumaşın kalıba uygun kesilmesi, kesilen parçaların dikiş makinesinde birleştirilmesi, prova yapılarak elbiseye son şeklinin verilmesi aşamalarının tümü terzilerin hünerli ellerinden geçmektedir. Terziler sadece kıyafet dikimi yapmakla kalmayıp elbise tadilatı ve tamirat hizmetleri de sunmaktadır. Paça kıvırma, paça daraltma, paça açma, fermuar değişimi, elbise tadilatı, elbise astar değişimi, kıyafet daraltma, gelinlik tadilatı, nişanlık tadilatı, deri mont tamiri gibi işlemler terzi dükkanlarının pek çoğunda yapılmaktadır. 

Tasarım hizmeti de veren moda evlerinde gelinlik dikimi, nişanlık dikimi, takım elbise dikimi, smokin dikimi, damatlık dikimi, abiye elbise dikimi, ceket dikimi, etek dikimi, tayyor dikimi, pantolon dikimi, kaftan dikimi, anne çocuk kombinleri, özel gün kıyafet tasarımları, parti kostümleri yapılmaktadır. Terzilerin kullandıkları temel araç gereçlerin başında dikiş makinesi, makas, iğne, dikiş ipliği, dikiş kutusu, astar, fermuar, çıtçıt, düğme, kopça, karbon kağıdı gibi terzilik malzemeleri gelmektedir. 

Gebze'deki Terziler ve Özel Dikim Evleri'nin iletişim numaralarına ulaşmak UstasıBurada sayesinde artık çok kolay. Kıyafet tadilatı ve kişiye özel elbise tasarımı hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz en iyi terzi ustaları bu sayfada, bir telefon kadar yakınınızda. Size en yakın terzi UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Kocaeli'ye bağlı bir ilçe olan Gebze, Marmara'nın en büyük sanayi kentlerinden biridir. İstanbul'a yakın olması nedeniyle hızla gelişmiştir. Gebze'de bulunan GOSB (Gebze Organize Sanayi Bölgesi) çok sayıda fabrikayı bünyesinde barındırmakta ve Kocaeli'nin istihdamına büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Eskihisar Kalesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Hannibal Büstü, Osman Hamdi Bey Müzesi ve Çoban Mustafa Paşa Külliyesi Gebze ilçesindedir. Ayrıca Gebze'de özel yetenekli çocuklara özel eğitim vermek amacıyla faaliyet gösteren TEVİTÖL (Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Yerleşkesi bulunmaktadır.

Terzi Macit Macit Ergün

Filtreler

  • Terzi / Dikimevi
  • Kocaeli
  • Gebze

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara