Ustası Burada
Ustası Burada

Oyun Konsolu Tamiri

Oyun Konsolu

Birçoğumuzun çocukluk ve gençlik yıllarının vazgeçilmezi, 90 yılların en büyük eğlence aktivitesi olan oyun konsolları, gelişen teknoloji ile birlikte daha komplike bir yapıya sahip olmuştur. Artık kalıpların dışına çıkan, sanal gerçeklik ile birlikte bize bambaşka bir deneyim sunan bir çok oyun konsolu piyasadaki yerini alırken; müdavimleri için ekran başında oyun konsolları ile geçirilen zaman hala çok değerli. Gerçeğe yakın grafik görüntüleri, yapay zeka ile bütünleşen ve bize neredeyse gerçeklik anlamında tam bir deneyim sunan oyun konsolları uzun yıllar daha hayatımızda var olmaya devam edecek gibi. 

Oyun Konsolu Çeşitleri

Atari kelimesi yediden yetmişe herkesin bildiği bir oyun konsolu olması ötesinde günümüzde hala faaliyetlerine devam eden bir Amerika şirketidir. 1972 yılından bu yana hayatımızda olan Atari gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcılarına daha gerçekçi bir deneyim sunmaktadır. 

Microsoft oyun anlayışını değiştmeye yönelik attığı adımlar ve bulut hizmeti ile bir konsola bağlı kalmadan oyun deneyimleri sunmaya devam ediyor. Yüzlerce oyunu tek bir platformda sunan Microsoft akıllı televizyonlar haricinde kullanıcıların cep telefonlarından da oyunlara ulaşmasına imkan sağlıyor. Kullanıcılar arasında Xbox adı ile bilinen Microsoft oyun konsolları günümüzde bir çok oyunseverin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. 

Sony firmasının geliştirdiği ve Ps kısaltması ile bilinen PlayStation Oyun Konsolları uzun yıllar ülkemizde sadece bu ürüne özel ticari işletmelerde oyunseverlerin hizmetine sunuldu.1994 yılından pazara giren PlaySatation günümüzde 5 ev konsolu, 2 taşınabilir konsol ile pazardaki yerini zirvede tutmaya devam ediyor. Bugün yüz milyonun üzerinde ürün satışı ile sektörün ilk tercih edilen ürünü olan PlayStation 8.nesil video oyun konsolları üreterek her yaştan oyunsevere hitap etmektedir. 

Taşınabilir oyun konsollarında en çok tercih edilen marka olan Nintendo 2011 yılından bu yana pazarda faaliyetlerine devam ediyor. 235 grm ağırlğından olan bu oyun konsolları gözlüksüz 3 boyutlu ekran deneyimi yaşatması açısından diğer ürünlere nazaran fark yaratmaktadır. 

Oyun Konsolu Tamiri

Bireysel kullanıcılar yada oyun salonları için kaliteli bir servis ihtiyacı çoğu zaman kaçınılmazdır. Ana makine yada joysticklerde meydana gelecek tüm arızlarda cihanınızdan ilk günkü performansı alabilmeniz için oyun konsolu teknik servisi seçimlerini dikkatli yapmalısınız. Tamir işlemlerinde servislerin yeni teknolojileri takip ederek müşterilerine sorunsuz bir servis deneyimi yaşatması gerekmektedir. Oyunseverlerin oyun konsolları ile ilgili yapmış olduğu bazı servis arama sonuçları diğer kullanıcılara da yol göstermektedir. 

Playstation Tamiri
Xbox Tamiri
Oyun Kolu Tamiri
Joystick Tamiri
Playstation Kırımızı Işık Tamiri
Playstation Sarı Işık Tamiri
Playstation Mavi Işık Tamiri
Playstation Kol Tamiri
Dualshock Tamiri
Playstation Hdmi Soket Tamiri
Ps Fan Sesi Tamiri
Playstation İşlemci Tamiri
Playstation Ekran Tamiri
Playstation Anakart Tamiri
Playstation Lens Değişimi

Xbox Kol Tamiri
Xbox Gamepad Tamiri
Xbox Joystick Tamiri

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlayacaktır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.