PVC Pencere Kapı Sistemleri

PVC Pencere Kapı imalat ve montajı ustaları için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce usta arasından en uygun En İyi 10 PVC Pencere/ Kapı seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hattından hemen arayabilirsiniz. En kaliteli hizmetleri alabileceğiniz PVC Pencere ve Kapı ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

PVC pencere sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinden balkon kapılarına, banyo kapılarından wc kapılarına kadar pek çok ortamda kullanılabilmektedirler. Son yıllarda kullanımı artan PVC, pimapen olarak bilinen ve açılımı Poli Vinil Clorür olan sert plastikten oluşan maddedir. Bu madde sağlamlığı, dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü sebebiyle pencere ve kapı üretiminde ham madde olarak kullanılmaktadır. Uzun yıllar kendini koruyabilen PVC aynı zamanda geri dönüşümü sebebiyle çevre dostudur. PVC pencere ve kapı alanında en önemli ve öncelikli tercih kriteriniz üretimdeki standartlar ve kullanılan aksesuarlardır. İmalat aşamalarında su tahliye kanallarının açılmaması bile sizlere çok ciddi sıkıntılar yaşatabilir. Pimapen, Rehau, Egepen, Winsa, Fıratpen, Adopen, Winhouse, Pakpen, Proline ve daha pek çok marka müşterilerine renk, kalınlık değerleri, aksesuar seçimi, lastik tipleri konularında geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Pencere ve kapı sistemlerinde PVC kullanılmasının pek çok avantajı vardır. PVC yapı olarak kolay bir bakıma sahiptir. Boya gerektirmez, canlı renklere sahiptir. Çürümez, çözülmez, sağlam ve dayanıklıdır. Yanmaya karşı dirençli, çevreci ve uzun ömürlüdür. Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Ayrıca hafif ve kolay kuruluma sahip olduğu için tercih edilir. PVC pencere ve kapılar diğer pencere sistemlerinin aksine yenilikçi tasarıma sahiptirler. Sürgülü, üstten açılır vb. farklı tasarımlar PVC pencere ve kapı sistemlerinde mevcuttur.

Pencere tamiri, pencere montajı, pencere fitil değişimi, kapı montajı, PVC tamiri, PVC kapı tamiri, PVC pencere tamiri, PVC doğrama işleriniz için hizmet alabileceğiniz en iyi 10 PVC Pencere ve Kapı ustaları UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda! Yorumları oku, puanlamalara bak ve binlercesi arasından en uygun seçeneği hemen bul.

Faydalı Yorumlar

 • Canbaylar Pen Engin Canbay

  işinde gücünde Temiz insanlar verdikleri sözü tutuyorlar güzel bir iş yaptılar teşekkür ediyorum Engin

 • Furkan Yapı Rahim Kılıç

  Mükemmel iş ve işçilik bundan daha iyisi düşünülemez ellerinize sağlık daha işimiz olacak sizinle teşekkürler

 • Serdal Kamacı Serdal Kamacı

  Serdal Kamacı

  Mükemmel işçilik, zamanında teslimat. Kendisi gerçekten çok ilgili ve titiz bir usta. İşinin erbabı, bence Mersin'in en kaliteli ustalarından biri. Hizmetleri için kendisine teşekkür ederim.

 • Mudi Panjur Muammer İzgin

  İşin ehli ve çok kibar bir usta. Sineklik işini dediği günde çok çabucak halletti. Teşekkür ederim.

 • Kılıç Cam Erdem Kılıç

  Balkonumuza katlanır cam yapmak için internette birkaç araştırma yaptıktan sonra Kılıç Cam'ı aradık. Telefona firma yetkilisi Erdem bey çıktı. İçten konuşmasıyla bizi telefonda gerçekten bu işi layığıyla yaptığına ikna ettiler. Keşif için evimize geldiler, sözleşmemizi yaptık ve on gün sonra cam balkonumuzu taktılar. İşlerini çok sahipleniyorlar, gerçekten tavsiye ederim.

 • Güngör Alüminyum Fahri Güngör

  Kaliteli işçilik, güler yüzlü, çözüm üreten, mükemmeliyetçi bir usta. Alüminyum ve PVC doğrama üretimi, otomatik kapı sistemlerinde profesyonel çözümler sundular.

 • Düzgün Yapı Ömer Düzgün

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

  İyi günlerde kullanın efendim.

 • Evliya Atay Evliya Atay

  Evliya Atay

  Yaptığı işi gayet güzel başarılı ve estetik bir şekilde yapmıştır çıkan diğer işler içinde kesinlikle tercih ederim

 • Fatih Otomatik Kapı Sistemleri Ürgüp Fatih Erküçük

  Zamanında teslimat, temiz işçiliği ile mükemmel bir iş çıkardılar.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

Murat Parke Murat yurdakul
Funay İnşaat Adem Ay
Evliya Atay
2 Yorum10Puan
Düzgün Yapı Ömer Düzgün
5 Yorum9.8Puan
Favori Yapı Ümit Gök
2 Yorum10Puan
Yağmur Yapı Ferdi Özyer
Kılıç Cam Erdem Kılıç
1 Yorum10Puan
Alper Cam Ali İzgin
Ege Yapı Nilüfer Cam Balkon Sistemleri Hüseyin Kölekçi
HŞ Yapı PVC Pencere Kapı Sistemleri Harun Şahin
Orhan Cam Orhan Şen
Yağmur Cam Fatih Taşçı
Ceylan Demir Doğrama İbrahim Atlıoğlu
4 Yorum10Puan
Mavi Pen Engin Alkan
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
Ünal Cam Teknik İth.ltd. Şti. Ayhan Ünal
İhsaniye Cam Balkon Sistemleri Ramadan Demir
FERHAT ÖZYER DİZAYN Ferhat Özyer
Kuzey Yapı Cam Balkon Alper Cural
Kardeşler Yapı Levent Sezen

Filtreler

 • PVC Pencere / Kapı