Samsun İlkadım En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Samsun'un İlkadım ilçesinde faaliyet gösteren ve işini iyi yapan bir Alçı ve Kartonpiyer Ustası arıyorsanız UstasıBurada size en uygun ustaları ve firmaları bu sayfada bir araya getirdi. Evinizi yada işyerinizi alçı, alçıpan, sıva ve kartonpiyer benzeri uygulamalar ile güzelleştirmek istiyorsanız aradığınız alçı ustasını bulmak için hemen sayfamızı inceleyin.

İç dekorasyon ürünü olarak ev ve işyerlerinde yaygın şekilde kullanılan iç yapı malzemelerinden olan alçı, alçıpan ve kartonpiyerler temiz ve estetik görünümleri ile uygulandıkları mekanlara bambaşka bir hava katmaktadır. Kartonpiyer yapmak için alçı, su ve keten karışımından hazırlanan malzeme kalıplara dökülerek istenilen şekil verilmektedir. Ülkemizde eskiden lüks konutlarda, otellerde ve ofislerde daha çok kullanılan kartonpiyer ve alçıpan malzemelerinin maliyetinin düşük olması, her bütçeye hitap etmesi, temizlik ve bakımlarının kolay olması, uygulandıkları yerde son derece estetik ve temiz bir görünüm sunması gibi sebeplerle artık yapı sektöründe çok yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. 

Alçı ve kartonpiyer ürünlerin hafif bir malzemeden yapılmış olması sebebi ile yapılara yük bindirmemesi, neme ve yangına karşı dayanıklılığı gibi avantajları düşünüldüğünde daha da cazip bir dekorasyon ürünü haline gelmektedir. Ancak uygulama aşamasında sanatsal bir beceri de gerektiren alçı dekorasyon uygulamalarının işin ehli kişiler tarafından yapılması temiz ve kusursuz görünüm sağlamak açısından son derece önemlidir. Alçı ve kartonpiyer ustaları asma tavan, alçı panel, alçı duvar, renkli alçı, alçı şömine, alçıpan ışık bandı, alçı kemer ve kartonpiyer gibi uygulama işleri yapmaktadır. Alçıda oluşabilecek en ufak kusurlar bile gözle çok kolay farkedildiğinden alçıpan ustalığı konusunda tecrübeli kişilere bu işi yaptırmak gerekmektedir. 

Peki Samsun / İlkadım'da en iyi Alçı ve Kartonpiyer uygulamasını kime yaptırmalı? Kusursuz işçilik ve uygun fiyat seçenekleri ile Samsun halkına hizmet veren birbirinden becerikli alçı ve kartonpiyer ustalarıyla tanışmak ve size en uygun olanını bulmak için sayfamızı inceleyin. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu platform sayesinde alçı ve kartonpiyer ustaları hakkında yapılan yorumları okuyun, aldıkları puana göre sıralayın ve detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hatlarından ustaları ve firmaları hemen arayın.

Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'a çıkışıyla başlayan sürecin sonunda kazanılan kurtuluş savaşı mücadelesinde ve Türkiye'nin kuruluşunda çok büyük tarihi öneme sahip olan Samsun, 1938 yılında resmi bayram ilan edilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na her yıl ev sahipliği yapmaktadır. Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz Bölümü'nde bulunan Samsun'un il nüfusu 2016 yılı rakamlarına göre 1.295.927'dir. 17 ilçeden oluşan Samsun ülkemizin 16. en kalabalık şehridir. 325.666 kişinin yaşadığı İlkadım ilçesi Samsun'un en kalabalık ilçesi olup, bu ilçeyi nüfus yoğunluğu bakımından Atakum, Çarşamba, Canik ve Bafra takip etmektedir. 

Samsun'un 4 merkez ilçesinden en büyük ve gelişmişi olan İlkadım ilçesi adını Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'da başlattığı bağımsızlık mücadelesine giden ilk adımların atıldığı yer olmasından almaktadır. 

Faydalı Yorumlar

Samsun İlkadım Alçı / Kartonpiyer

: 6 sonuç
Rıdvan Özmen
Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon İsmail Yürek
1 Yorum10Puan
Bulut Yapı Ufuk Bulut
Kasım Aydin
Mehmet Durna
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan