Samsun İlkadım En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşıyor ve maharetli bir Boyacı ve Badana Ustası mı arıyorsunuz? Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sizin için İlkadım'da faaliyet gösteren boya badana ustalarını bir araya getirdi. Her türlü boya ve badana ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdaki ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

Evler, işyerleri, kamu daireleri ve her türlü yapının iç ve dış cephe boyama işleri konusunda hizmet veren Boyacı ve Badana Ustaları yılın 12 ayı kesintisiz hizmet veren önemli meslek erbapları arasındadır. Bahar ve yaz aylarında herkesin giriştiği temizlik, tadilat ve bakım işleri nedeniyle çok daha fazla taleple karşı karşıya kalan boya badana ustaları binaların temiz görünümü ve hijyeni için son derece faydalı bir iş yapmaktadırlar.

İç cephe boyama, dış cephe boyama, duvar ve tavan boyama, niş yapımı, sıva işleri, duvar kağıdı uygulama, boya dekorasyonu gibi hizmetler sunan boya ve badanacılar işlem yapılacak alanın büyüklüğüne göre fiyat çıkardıklarından keşif yapmaları önemlidir. Boyanacak alanın metrekaresi hesaplandıktan sonra ne kadar boyaya ihtiyaç olduğu çıkarılmakta ve boya badana ustaları malzeme seçimi konusunda müşterilerinin ayırdıkları bütçeye göre öneride bulunmaktadır. Marshall, Dyo, Filli Boya, ÇBS, Merbolin, Kale Color, Terraco, Polisan, Fawori Boya, Jotun, İshakol, Düfa gibi boya ve yapı malzemesi markalarının onlarca çeşit sunan geniş ürün gamları bulunmaktadır. Saten boya, plastik boya, slikonlu boya, su bazlı boya gibi çeşitleri bulunan ürünler arasından seçilen malzemenin maliyeti ve işçilik parası ile toplam fiyat hesaplanmaktadır. 

Badana ustaları boya yapılacak duvar ve tavanda zımparalanması gereken yerleri düzeltmekte, kusurlu zeminleri alçı ve sıva gibi malzemeler kullanarak prüzsüz bir görünüme kavuşturmakta ve kullandıkları profestonel fırça ve aletlerle boyanın estetik görünmesine büyük önem vermektedir. Öte yandan evinizde boya yapılırken mobilyalarınızın ve parkelerinizin kirlenmemesi için boyacının temiz bir iş çıkarması gerekmektedir. 

İlkadım'da ev veya işyerinizi boyatmak için ihtiyacınız olan Boyacı ve Boya Badana Ustası UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? Samsun / İlkadım ilçesindeki En iyi Boyacı ve Boya Badana Ustaları'nın kaliteli hizmetlerinden uygun fiyatlarla faydalanmak için sayfamızı inceleyin. 

Karadeniz Bölgesi'nin başkenti niteliğindeki liman kentimiz Samsun, 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal'in Samsun'a çıkışı nedeniyle de Atatürk'ün Şehri olarak tanımlanmaktadır. Samsun'dan geçen karayolları Karadeniz Bölgesi'ni İç Anadolu ve Doğu Anadolu'ya bağlamaktadır. Liman kenti olan şehir aynı zamanda gelişmiş bir lojistik merkezidir. Samsun'un sahile kıyısı olan ilçelerinden biri İlkadım ilçesidir. Denizden yüksekliği 5 metre olan İlkadım ilçesi Samsun'un ve Karadeniz Bölgesi'nin en kalabalık ilçesidir. İlk Adım Anıtı, Samsun Cumhuriyet Meydanı, Samsun Kent Müzesi, Atatürk Parkı ve Onur Anıtı İlkadım ilçesinin sembolleri arasındadır. 

 

Faydalı Yorumlar

Rıdvan Özmen
Kasım Aydin
Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon İsmail Yürek
1 Yorum10Puan
Bulut Yapı Ufuk Bulut
Mehmet Durna
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan