Bursa Nilüfer En İyi 10 Çamaşırhane ve Çamaşır Yıkama

Size en yakın Çamaşırhaneler ve Çamaşır Yıkama Dükkanları'nı bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak çamaşır yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki toptan çamaşır yıkama ve evlere çamaşır yıkama hizmeti veren en iyi çamaşırhaneler UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Toptan çamaşır yıkama hizmetleri özellikle hastane, otel, restoran, fabrika gibi yerlerin dışarıdan satın almayı tercih ettikleri bir hizmet türüdür. Otel çamaşırı yıkama, restoran çamaşırı yıkama, iş kıyafeti yıkama, masa örtüsü yıkama, nevresim yıkama, havlu yıkama, çarşaf yıkama, pike yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, tül yıkama, perde yıkama, yastık kılıfı yıkama hizmetlerini toptan ve perakende olarak sunan çamaşırhaneler tarafından kapıya servis hizmeti verilmektedir. Toptan yıkama hizmetlerinde kilo başına çamaşır yıkama fiyatı belirlenmektedir. Laundry(çamaşırhane) hizmetlerini kurumsal düzeyde veren firmaların sunduğu hizmetlere endüstriyel yıkama veya tekstil yıkama hizmeti de denmektedir. Çamaşır yıkama fabrikalarında hergün tonlarca çamaşır hijyen kurallarına uygun şekilde tam otomatik makinalarda yıkanmaktadır. 

Çamaşırhanelerin pek çoğu toptan yıkama hizmetlerinin yanısıra parça başına yıkama hizmeti de verdiklerinden çamaşır yıkamaktan hoşlanmayan, bekar ve yanlız yaşayan beyler başta olmak üzere çok sayıda bireysel müşteriye de çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir. Evde çamaşır yıkamayla uğraşmak istemeyen veya çamaşır yıkamaya ve kurutmaya zamanı olmayan kişiler çamaşırhanelerin evlere servis hizmetinden faydalanmaktadır. Çamaşır yıkama dükkanlarının servis araçları kirli çamaşırları adresten teslim almakta, çamaşırlar türlerine göre yıkama, kurutma ve talep ediliyorsa ütüleme işlemine tabi tutularak paketlenmekte, söz verilen gün ve saatte yine kapıya teslim yapılmaktadır. 

Bursa Nilüfer'deki Çamaşır Yıkama Fabrikaları ve Çamaşırhaneler'in sundukları endüstriyel çamaşır yıkama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanmak, işletmenizdeki tüm tekstil ürünlerini en hijyenik şartlarda yıkatmak için UstasıBurada'nın sizler için seçtiği çamaşır yıkama firmaları ile hemen iletişime geçebilir, toptan çamaşır yıkama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.  

Bursa'nın Nilüfer ilçesi, İhsaniye, Ataevler, Beşevler, Özlüce, Aladdinbey, Ertuğrul, Üçevler, Karaman, Fethiye, Çamlıca, Demirci, Gümüştepe, Işıktepe, Minareliçavuş, Ahmet Yesevi, Balat, Esentepe, Altınşehir, Cumhuriyet, Barış, Konak, Kültür, Odunluk başta olmak üzere 64 mahalleden oluşmaktadır. 2016 yılı TÜİK verilerine göre 415 bin kişinin yaşadığı Nilüfer ilçesinin Görükle semtinde Uludağ Üniversitesi Kampüsü bulunmaktadır. Oyak Renault, Sifaş, Bisaş, Filament, Coşkunöz, Polylen, SKT gibi büyük sanayi kuruluşlarının fabrikaları Nilüfer ilçesinde olduğundan ilçede gelişmiş bir sanayi sektörü mevcuttur.  

Bursa Nilüfer Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama

: 4 sonuç
Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü Ayser Keçeli
DRYAS kurutemizleme
Hünkar Ütü Evi

Hünkar Ütü Evi

Bursa / Nilüfer

Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama

Gizem Çamaşırhane Bursa Kerem Korkut

Gizem Çamaşırhane Bursa

Bursa / Osmangazi

Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama