Ustası Burada
Ustası Burada
Mehmet Aydın
10

Mehmet Aydın

Mertcan Yapı Dekorasyon

Akçağlayan Mah.
Bursa / Yıldırım / Yeşilyayla
Haritada Göster
Mehmet AydınMehmet Aydın30.11.2023 - 10:38

Duvar çıtaları, ünite arkası aynalık, resimlik görsellik olarak evinize büro ve ofisinize farklı bir hava katıyor, kaliteli bir yaşam sizi bekliyor. Siz isteyin biz yapalım. Dekorda sınır yok siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz

Mehmet AydınMehmet Aydın30.11.2023 - 10:31

Taş desenli duvarlarımız ünite arkası kolon kiriş kalıplı alçıdan yapıyoruz, taş duvar görünümü veriyoruz. Dekorasyonda sınır yok, paranızı çöpe atmayın. Kalıcı bir görsellik sizi daha iyi hissettirecek. Siz değerli müşterilerimiz siz isteyin biz gerçekleştirelim hayallerinizi

Mehmet AydınMehmet Aydın30.11.2023 - 10:22

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için buradayız sizi mutlu etmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz siz hayal edin biz yapalım dekorda sınır yok sizin hayallerinizi gerçekleştirmek bizim için önemlidir (not bizi merdiven altı boyacilarla karşılaştırmayın ) saygılar.

Mehmet AydınMehmet Aydın29.11.2023 - 14:00

Kombi petek temizleme kampanyamız devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize faydalı hizmet vermekten mutluluk ve huzur buluyoruz 💯 de 30 daha fazla ısının az fatura ödeyin fazla ısı alın farkı göreceksiniz.

Bursa merkez ilçeleri, Mudanya ve Gemlik ilçeleri de dahil olmak üzere geniş bir coğrafyada hizmet veren Mertcan Yapı Dekorasyon, 1997 yılından bu yana iç dekorasyon, duvar işleri, mantolama, fayans işleri, tesisat işleri, kartonpiyer, kemer ve anahtar teslim projelerde uzmanlaşmış bir firmadır. Mertcan Yapı Dekorasyon olarak, yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle müşterilerimize estetik ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

Alçı ve Alçıpan İşleri: İç mekanlarda estetik ve dayanıklı duvar ve tavan kaplamaları için alçı ve alçıpan işlerini profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Boya İşleri: Boya işleri konusunda uzman ekibimizle evlerinizi veya iş yerlerinizi yeniliyor, istediğiniz renk ve desenlerle mekanlarınıza yeni bir hava katıyoruz.

Mantolama: Isı yalıtımı ve enerji verimliliği için mantolama uygulamaları yapıyoruz. Böylece sıcak ve soğuk hava kayıplarını önlerken enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Fayans İşleri: Banyo, mutfak veya diğer mekanlarınız için fayans döşeme ve kaplama işlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Tesisat İşleri: Su ve elektrik tesisatı konularında güvenilir ve sağlam çözümler sunuyoruz.

Kartonpiyer ve Kemer İşleri: İç mekanlarda estetik detaylar eklemek için kartonpiyer ve kemer işlerini ustalıkla yapıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler: Yapınızın tüm inşaat, dekorasyon ve tadilat işlerini anahtar teslim olarak üstleniyor, müşterilerimize sorunsuz ve tamamlanmış projeler sunuyoruz.

Mertcan Yapı Dekorasyon olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız ve işimizi özenle yaparız. Uzmanlık belgelerimiz ve uzun yılların deneyimi ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5