Bursa Nilüfer En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Bursa / Nilüfer'deki Halı Yıkama Fabrikaları ve Koltuk Temizleme Firmaları ile iletişime geçmenin en hızlı yolu UstasıBurada'da. Size en yakın halı yıkama şirketine ulaşmak için bu sayfada yakınlığa göre listeleme yapabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından halı yıkamacıları arayarak evinizden halılarınızı almalarını isteyebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Evlerde zemini örtmek için kullanılan halıların pek çoğu ipek yada yün malzemeden dokunmaktadır. Shaggy halı, nepal halı, iran halısı, ipek halı, yün halı, büyan halısı, hereke halısı gibi onlarca halı çeşidi bulunmaktadır. Her halının temizlik ve bakımı farklı şekillerde yapılmakta, halının formunun bozulmaması, renginin solmaması ve uzun ömürlü olması için halıya uygun temizleme yöntemlerinin kullanılması gerekmektedir. Elde halı yıkama işlemi hem su israfına hem de fiziksel yorgunluğa sebep olmakta, hatta halınızda renk solması, tüylerin dökümlesi gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Halı yıkama fabrikalarında kullanılan tam otomatik halı yıkama makineleri sayesinde her çeşit halı, ipliğine uygun su ısısında ve dokumasına uygun fırçalarla yıkanmakta, hijyen açısından da pırıl pırıl sonuçlar alınmaktadır. Halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, paspas yıkama, perde yıkama, yolluk yıkama hizmeti veren halı yıkama şirketleri, kapıya servis hizmeti sunarak halılarınızı dairenizden almakta, yıkama, kurutma ve paketleme işlemleri sonrasında tekrar kapınıza kadar getirmektedir. Ayrıca halı yıkama fabrikalarının yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde halıfleks yıkama, halı kenarı overlok çekme gibi hizmetleri de bulunmaktadır. 

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme alanında Bursa'nın Nilüfer ilçesine hizmet veren en iyi halı yıkama fabrikaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Halı yıkama metrekare fiyatlarını öğrenmek için bu sayfadaki yıkama şirketlerini ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi alabilirsiniz. Evinizin halılarını güvenilir yıkama şirketlerine emanet edin, hijyenik sonuçlardan ve profesyonel halı yıkama hizmetlerinden memnun kalın.

2016 yılında açıklanan 415.818 kişilik nüfusuyla Bursa'nın en kalabalık üçüncü merkez ilçesi Nilüfer'dir. İlçenin içinden Nilüfer Çayı geçmekte ve "Nilüfer" adının Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hatun'dan geldiği bilinmektedir. Avrupa Diploması'na layık görülmüş bir ilçe olan Nilüfer, Bursa'nın en gelişmiş sanayi bölgelerini ve çok sayıda büyük ölçekli işletmesini bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan bazıları SKT, Gemsat, Çoşkunöz, Flament, Oyak Renault, Sifaş, Besaş ve Polylen'dir. 

Faydalı Yorumlar

  • Temizlix Hijyen Hizmetleri Yusuf Ok

    Kaliteli hizmet, mükemmel temizlik. Son derece temiz ve güzel gelen halılar için çok teşekkür ederim.

  • Kosla Halı ve Koltuk Yıkama Kosla Halı ve Koltuk Yıkama

    Halılarımdaki bütün lekeleri çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık. Artık daimi müşterinizim. Herkese tavsiye ederim.

Bursa Nilüfer Halı Yıkama / Temizleme

: 23 sonuç
Podyum Halı Yıkama Fırat Yazgılı/Mehmet Balım
Temizlix Hijyen Hizmetleri Yusuf Ok
2 Yorum10Puan
Kosla Halı ve Koltuk Yıkama
2 Yorum10Puan
Artı Kuru Temizleme Ercan Kayıkçı
Lüx Duru Kuru Temizleme Handan Bakgör
Reel Halı Yıkama
1 Yorum10Puan
Ha-tem Halı Yıkama Mahmut Gören
2 Yorum10Puan
Güney Halı Yıkama
Erçetinler Halı Yıkama Hamza Erçetin
Gören Halı Yıkama
Yavuz Halı Yıkama Hasan Sarıdağ

Yavuz Halı Yıkama

Bursa / Nilüfer

Halı Yıkama / Temizleme

Belinay Halı Yıkama Murat Kandemir

Belinay Halı Yıkama

Bursa / Nilüfer

Halı Yıkama / Temizleme

Kalyoncu Halı Yıkama
Burcu Kuru Temizleme Tarık Yolcu Orak

Burcu Kuru Temizleme

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

1 Yorum10Puan
A Halı Yıkama Hüseyin Yıldız

A Halı Yıkama

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

2 Yorum9.5Puan
Alkan Halı Yıkama Seçkin Alkan
2 Yorum10Puan
Enpak Halı Yıkama

Enpak Halı Yıkama

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

1 Yorum7.0Puan
Balcı Halı Yıkama Öner Balcı

Balcı Halı Yıkama

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

Tercih Halı Yıkama Zekariya Bey

Tercih Halı Yıkama

Bursa / Gürsu

Halı Yıkama / Temizleme

Yeşil Bursa Halı Yıkama Kenan Kuzu
1 Yorum4.0Puan