Ustası Burada
Ustası Burada
İbrahim Kodakçı
10

İbrahim Kodakçı

Vip Koltuk & Halı Yıkama

Beyhekim Mah.
Konya / Selçuklu / Merkez
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
İbrahim Kodakçıİbrahim Kodakçı28.11.2023 - 22:37

#koltukyıkama #storperdeyıkama #halıyıkama #yatakyıkama #yorganyıkama #bataniyeyıkama #çamaşıryıkama #kurutemizleme

İbrahim Kodakçıİbrahim Kodakçı24.04.2023 - 18:25

Oturma grubu yıkama
Halı yıkama
Stor perde yıkama
Yorgan & battaniye yıkama
Bilgi ve randevu için iletişime geçiniz

İbrahim Kodakçıİbrahim Kodakçı22.03.2023 - 14:46

Konya Vip Koltuk & Halı Yıkama.
Evine değer verenlerin tercihi.
GÖK Ailesine Sağlıklı günlerde kullanması dileğiyle...

Konya Selçuklu ilçesinde  halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri veren firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir. Servisimiz Karatay ve Meram ilçelerinin tamamını kapsamaktadır. 

Her ebatta  halı yıkamakilim ve yolluk yıkama, paspas ve halıfleks yıkama, store ve store perde yıkama, el halısı yıkama, Milas halı ve Şagi halısı yıkama, Isparta halısı yıkama kreş ve anaokulu halısı yıkama, yün halı yıkama ve  yerinde halı yıkama işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Aynı zamanda yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama,  koltuk yıkama, çekyat yıkama, berjer ve puf yıkama, sandalye yıkama, koltuk yıkama, cafe, otel ve restoran koltuk yıkama, Pazar günleri koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan teslim alınmakta ve temizlendikten sonra yeniden kapınıza teslim edilmektedir. Servisimiz ayrıca araçlarınızın koltukları için de yıkama hizmeti vermektedir.

Kuru temizleme, Çamaşırhane ve çamaşır yıkama hizmetleri, yoğun iş temposuna sahip bireyler ve aileler için büyük bir kolaylık sağlar. Bu hizmetler, kişilerin ve ailelerin giysi ve tekstil ürünlerini temiz, taze ve ütülü bir şekilde alabilmelerini sağlar. Ayrıca, büyük ve ağır yorgan, battaniye, perde gibi ev tekstillerinin yıkanması ve bakımı da çamaşırhane hizmetleri ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Vip Koltuk & Halı Yıkama Konya'da kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti almak isteyen ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar, restaurant, cafe, yurt gibi tüm kurum ve kuruluşlar için hizmet vermektedir. 

Hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Tüm Hizmetleri
10
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar