Bursa Nilüfer En İyi 10 Kuru Temizleme ve Ütücü

Bursa / Nilüfer ilçesindeki Kuru Temizlemeciler ve Ütücüler hakkında en fazla seçenek UstasıBurada'da. Size en yakın kuru temizlemeciye ulaşmak için bu sayfayı inceleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından kuru temizleme ve ütü dükkanlarını arayarak fiyatlarını öğrenebilir, kapınıza kadar gelen kuru temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Kuru temizleme işlemi giyisiler başta olmak üzere bütün tekstil ürünlerinin buhar veya kimyasal maddeler kullanılarak temizlenmesi, lekelerden arındırılması işlemidir. Su ile yıkamaya uygun olmayan giyisiler için kullanılan kuru temizleme yönteminde özel makinelerde özel sıvılar kullanılarak kıyafetler temizlenmekte, kurutma ve ütüleme işlemi sonrasında teslim edilene kadar kirlenip tozlanmaması için koruyucu kılıflarla paketlenmektedir. Kuru temizleme işleminde su yerine leke çıkarma özelliğine sahip petrol ürünleri kullanılmaktadır. Evde kullanılan çamaşır makinelerinde çıkmayan zorlu lekeler ve hassas kumaşlı kıyafetler için kuru temizleme hizmetleri tercih edilmektedir. Öte yandan kuru temizleme dükkanlarının pek çoğunda ütüleme hizmeti de verilmektedir.

Elbise, etek, ceket, bluz, pantolon, abiye elbise, takım elbise, mont, kaban, palto, kazak, smokin ve tüm kıyafet çeşitleri için kuru temizleme işlemi yapılabilmektedir. Her kıyafetin kuru temizleme fiyatı özelliğine göre farklılık göstermekte ve kuru temizlemeciler parça başına fiyat vererek maliyet çıkarmaktadır. Çoğu dükkanda kuru temizleme ve ütü hizmeti bir arada sunulurken bazı dükkanlar sadece ütücü olarak hizmet vermektedir. Gömlek ütüleme, takım elbise ütüleme, ceket ütüleme, pantolon ütüleme, elbise ütüleme vb. işlemlerin yanısıra nevresim ütüleme, çarşaf ütüleme, masa örtüsü ütüleme ve toplu ütüleme hizmetleri de ütücülerde sunulmaktadır. 

Nilüfer'deki en iyi Kuru Temizlemeciler ve Ütücüler artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada sayesinde size en yakın kuru temizlemeci ve ütücüye dakikalar içinde ulaşabilir, temizlenmesi ve ütülenmesi gereken kıyafetlerinizi uygun fiyatlarla kuru temizleme yaptırabilirsiniz. Kuru temizleme fiyatlarını öğrenmek ve kapıya servis hizmetlerinden yararlanmak için kuru temizleme dükkanlarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz.

Bursa'nın kentleşme açısından en planlı büyüyen ilçesi Nilüfer'dir. Nilüfer ilçesindeki büyük sanayi bölgeleri Bursa nüfusunun önemli bir kısmına iş imkanı sağlamakta ve ilçe nüfusu hızla artmaktadır. Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi ve Beşevler Küçük Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ilçede ağırlıklı otomotiv yan sanayi üzerine kurulu bir sektör bulunmaktadır. Misi Köyü, Alaaddin Bey köyündeki Tepecik Höyüğü, Akçalar Aktopraklık Höyüğü ve Gölyazı ilçedeki doğal güzelliklerden bazılarıdır.  

Bursa Nilüfer Kuru Temizleme / Ütücü

: 11 sonuç
Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü Ayser Keçeli
Şimal Kuru Temizleme Süleyman Yazici

Şimal Kuru Temizleme

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Onur Kuru Temizleme Buket Durak

Onur Kuru Temizleme

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

0 Yorum10Puan
Dry White Ahmet Onur Dursak

Dry White

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Etüv Kuru Temizleme İrfan Çekiç

Etüv Kuru Temizleme

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Arda Ütü Ve Kuru Temizleme Betül Hüryol
Jet Clean Zehra Tuğba Arslan

Jet Clean

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Hünkar Ütü Evi

Hünkar Ütü Evi

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Bursa Hanımeli Ütü Evi & Kuru Temizleme Burcu Aydın
Furkan Balıkçı

Furkan Balıkçı

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Burcu Kuru Temizleme Tarık Yolcu Orak

Burcu Kuru Temizleme

Bursa / Osmangazi

Kuru Temizleme / Ütücü

0 Yorum10Puan