Bursa Nilüfer En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

Bursa / Nilüfer ilçesine profesyonel temizlikçi, ev ve işyeri temizliği konusunda hizmet veren en başarılı Temizlik Şirketleri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Ev temizliği için gündelikçi, ofis temizliği için düzenli temizlik personeli ve birden fazla kişiden oluşan temizlik ekipleriyle detaylı temizlik hizmeti alabileceğiniz en profesyonel temizlik şirketleri bu sayfada bir arada!

Ev temizliği, ofis temizliği, depo temizliği, inşaat temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, kreş temizliği, apartman temizliği, plaza camı temizliği, mağaza camı temizliği, merdiven temizliği gibi ihtiyaçlarda profesyonel bir temizlik şirketi ile anlaşarak düzenli temizlik hizmeti talep edebilirsiniz. Bu sayede temizlik personelinin istihdam edilmesi, ikame eleman bulunması, temizlik ekipmanlarının temin edilmesi, temizlik planının yapılması ve uygulanması gibi detaylarla uğraşmaktan kurtulursunuz. Profesyonel temizlik şirketleri tek seferlik gündelik temizlikçi ihtiyaçlarınız için de hizmet vermektedir.

Evinizin veya ofisinizin büyüklüğüne, yapılacak temizliğin detayına göre kaç kişilik bir temizlik ekibi yollanacağına karar verilmektedir. Temizlik ekipleri talebe göre cam silme, buharlı temizlik, koltuk yıkama, halı silme, toz alma, süpürme, banyo temizliği, tuvalet temizliği, mutfak temizliği, dolap içi silme, balkon temizliği, teras temizliği, fayans temizliği, duvar silme gibi işlerin tümünü yapmaktadır. Profesyonel temizlik şirketleri bünyelerinde çalıştırdıkları temizlik personellerine düzenli olarak eğitim vermekte, iş güvenliği kurallarına uymakta ve sigortalı personel çalıştırmaktadırlar. 

Bursa Temizlik Firmaları arasından en iyi hizmet kalitesine sahip olan firmaları bu sayfada listeleyebilir, yorumları okuyarak fikir edinebilir, profesyonel temizlik hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Temizlikçi ihtiyaçlarınıza en kolay çözüm UstasıBurada'da. 

Nilüfer ilçesi, Osmanlı'nın kurucularından Orhan Gazi'nin eşi Nilüfer Hatun'un ismini taşımaktadır. Ayrıca ilçenin içinden yine aynı isme sahip Nilüfer Çayı geçmektedir. Ahmet Yesevi, Alaaddinbey, Altınşehir, Ataevler, Balat, Beşevler, Çalı, Çamlıca, Dağyenice, Demirci, Doğanköy, Esentepe, Gölyazı, Görükle, Hasanağa, İhsaniye, Karaman, Kayapa, Odunluk, Özlüce, Üçevler, Yüzüncüyıl mahalleleri Nilüfer ilçesinin en gelişmiş yerleşim bölgeleridir. İlçe 64 mahalleden oluşmaktadır ve 2016 yılı ilçe nüfusu 415.818 kişidir. Oyak Renault, Bosch, Sifaş, Bisaş, Filament, Besaş, Coşkunöz, Polylen, SKT, Gemsat gibi önemli sanayi kuruluşları Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermektedir. 

Bursa Nilüfer Temizlikçi / Temizlik

: 7 sonuç
Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Melike Yavuz
6 Yorum9.8Puan
İlktem Hizmet Orçun İlkbahar

İlktem Hizmet

Bursa / Nilüfer

Temizlikçi / Temizlik

Bursa Temizlik Ve İlaçlama Hizmetleri Yener Polat
Alkan Halı Yıkama Seçkin Alkan
2 Yorum10Puan
Dört Yıldız Temizlik Hizmetleri Hasan İrfan Yıldız
1 Yorum10Puan
Piri & Pak Temizlik Sevda Akkoyun
Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik Ayba Halı Yıkama Ve Temizlik