Bursa Yıldırım En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Boya ve Badana Ustası ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet alabileceğiniz onlarca badana ustasını UstasıBurada sizler için bu sayfada bir araya getirdi. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan ve tüm semtlere boya badana hizmeti veren en iyi ustalar ile tanışmak için badana ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak iletişime geçebilir, evinizi boyatmak için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Evinizin, işyerinizin ve her çeşit binanınız iç cephe boyası veya dış cephe boyasını yaptırmanız gerekiyorsa duvar boyama konusunda mesleki eğitim almış ve işini layıkıyla yapan profesyonel bir boya badana ustasına ihtiyacınız olacak. Boya yapmak her ne kadar kolay gibi görünse de duvarlarınızın ve tavanlarınızın kusursuz görünmesi için boya işinin inceliklerini bilen bir ustayla çalışmanız iyi sonuçlar almanıza ve evinizin daha estetik görünmesine yardımcı olacaktır. 

Peki bir evi komple boya badana yaptırmanın ne kadar maliyet yaratacağı hakkında bir fikriniz var mı? Öncelikle evinizi ne tür bir boyayla badana yaptıracağınıza karar vermeniz gerekiyor. Sonrasında badana yapılacak alanın kaç metrekare bir alan olduğuna göre kabaca ne kadar boya harcanacağını hesaplamak gerekiyor. Metrekare başına badana işçilik maliyeti 6 TL - 12 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Buna malzeme maliyeti de eklenerek fiyat çıkartılıyor. Plastik boya, saten boya, su bazlı boya, slikonlu boya gibi farklı özelliklere sahip onlarca boya çeşiti piyasada satılıyor. Marshall, Dyo, Filli Boya, Jotun, Çbs, Polisan gibi boya üreticilerinin iç ve dış cephe boya çeşitleri inşaat ve yapı malzemesi satan mağazaların reyonlarında kolayca bulunabiliyor.  

Bursa / Yıldırım ilçesinin en iyi Boya ve Badana Ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. Semtinize en yakın boya badana ustaları arasından en uygun badana fiyatlarını ve en iyi işçiliği bir arada bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ustalar hakkında yapılan yorumlar ve verilen puanlar sayesinde fikir edinebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada sayesinde hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı hatlarını arayıp, ustalar ile doğrudan iletişim kurabilir ve fiyat alabilirsiniz. 

Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Kazımkarabekir, Ortabağlar, Setbaşı ve Şirinevler semtlerinden oluşan Yıldırım ilçesi Bursa'nın en büyük merkez ilçeleri arasındadır. Şehrin doğusunda bulunan Yıldırım ilçesinde ekonomik aktiviteler sanayileşme üzerine kurulmuştur. Otosansit Sanayi Sitesi ve Vişne Ticaret Merkezi Yıldırım ilçesindedir ve ilçe ekonomisinde önemli yer tutmaktadır. Yeşil Türbe ve Emirsultan ilçenin en fazla ziyaretçi alan tarihi mekanlarıdır. 

Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
0 Yorum9.7Puan
Onur Boya Nurettin Göktaş
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Mert Dekorasyon Murat Ucar
Şah Dekorasyon Serkan Şahin
Badeko Dekorasyon Bilal Eker
Ak Teknik Yapı 1 Oktay Çöpürgensli
Cansalar Dekorasyon Ferhat Cansalar
İsmail Kartal
Hüseyin Aydin
Serdar Top
Özcan Ünal
Mehmet Yerçek
Kaya Ticaret Fahrettin Kaya
Yaşar Boya Ticaret & Dekorasyon Yaşar Akkoyunlu
Şanze Yapı Market Süleyman Şanlı
Savsel Yapı Malz. Ltd. Şti Mustafa Zengin
Bozkurt Kumlama Boya Muharrem Aydın
Artmob Mutfak Kapı Banyo Parke Serkan İnan