Bursa Yıldırım En İyi 10 Kalorifer Sistemi ve Doğalgaz Tesisatı

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Kalorifer Sistemleri ve Doğalgaz Tesisatları üzerine faaliyet gösteren onlarca ustanın telefon numaralarını bu sayfada bulabilir ve hiçbir aracı kullanmadan ustalarla doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Petek temizliği, kalorifer arızaları ve doğalgaz tesisatı sorunlarınızda en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla almanız için UstasıBurada iş başında. 

Isınma amacıyla binalara döşenen en etkin ısınma yöntemi kalorifer tesisatları ve petek sistemleridir. Doğalgaz yakıtıyla ısınan ve kombiden çıkan sıcak su, kalorifer boruları aracılığıyla peteklere aktarılmakta ve ortam sıcaklığı petek vanalarıyla ayarlanmaktadır. Ancak kalorifer sistemlerine uzun süre bakım yapılmadığında ısınma performansında düşüş yaşanmakta, gereksiz yakıt tüketimi ve yüksek doğalgaz faturaları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu nedenle belli periyotlarla petek temizliği yaptımak gerekmektedir. Petek temizliği işleminde kalorifer petekleri içinde biriken kirli su ve kireçli su tortusu tahliye edilmekte, peteklerde biriken hava alınmakta ve petek basıncı ayarlanmaktadır. Bu işlem sayesinde tüm petekler eşit derecede ısınarak yüksek performansla çalışmaktadır.

Öte yandan doğalgaz hattının geçtiği borularda kaçak sorunu ve basınç sorunu olabilmektedir. Güvenlik açısında doğalgaz tesisatlarında oluşan en ufak bir problemde bile profesyonel bir doğalgaz tesisatçına bakım yaptırmak gerekmektedir. Kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları üzerine hizmet veren firmalar, doğalgaz tesisat döşeme, doğalgaz proje çizimi, doğalgaz dönüşümü, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı yenileme, havlupan tamiri, petek montajı, yerden ısıtma sistemlerinin montajı, petek bakımı, kalorifer tesisat bakımı, doğalgaz tamiri hizmetlerinin tümünü bir arada sunmaktadır. 

Bursa / Yıldırım ilçesinin en iyi Kalorifer Tamircileri ve Doğalgaz Ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada'nın sizin için hazırladığı bu sayfada semtinize hizmet veren kalorifer tamircilerinin direkt iletişim numaralarına ulaşabilir, yorumları okuyarak işçilikleri hakkında fikir edinebilir ve detaylı bilgi almak için ücretsiz olarak arayabilirsiniz. 

Yıldırım ilçesi Bursa il merkezinin doğusunda ve Uludağ'ın eteklerinde kurulmuş olan merkez ilçelerden biridir. 2016 verilerine göre Yıldırım'da 649.731 kişi yaşamakta ve ilçe 69 mahalleden oluşmaktadır. Davutkadı, Esenevler, Kaplıkaya, Ortabağlar, Setbaşı, Kazımkarabekir ve Şirinevler semtlerinden oluşan Yıldırım ilçesinde Artvin, Ardahan, Kırcaali ve Karslılar yoğun olarak yaşamaktadır. Uludağ'a ulaşım ilçedeki Teferrüç mahallesinde bulunan Teleferik ile sağlanmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Mert Isıtma Soğutma Salih Mert

    Mert Isıtma Soğutma

    Kendileriyle görüştüm. Hemen keşfe geldiler. Sonra ki gün ihtiyacımız olan petekler komşuma ve bana takıldı. İşçilik ve malzeme kalitesi gayet iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

  • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

    Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

    Teşekkürler :)

Bursa Yıldırım Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

: 30 sonuç
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Soycan Kardeşler Burhanettin Soycan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
3 Yorum10Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
2 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Mert Isıtma Soğutma Salih Mert
1 Yorum9.0Puan
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
13 Yorum9.9Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Özkar Yapı Dekorasyon Murat Bozkurt
Lsg Gaz Gökhan Öğretir

Lsg Gaz

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Buhara Ticaret İlyas Çelik

Buhara Ticaret

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Şahin Yapı Salih Şahin

Şahin Yapı

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

08 Betül Teknik Isıtma Soğutma Servisi İrfan Yağcı
Yıldırım Tesisat Rafet Yıldırım

Yıldırım Tesisat

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Yıldız Teknik İsmail Hakkı Okatan

Yıldız Teknik

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Akser Mühendislik-mimarlık İsmail Doğru