Ustası Burada
Ustası Burada
Mustafa Gül
10

Mustafa Gül

Gülkon Sıhhi Tesisat

Karaman cad. Aybahce Mahallesi No:736
Konya / Meram / Meram
Haritada Göster

Konya'nın Meram ve Karatay ilçelerinde 7/24 hizmet veren Gülkon Sıhhi Tesisat, su tesisatı sorunları, tıkanıklıklar, petek temizliği, tadilat, tamirat ve montaj gibi birçok alanda uzmanlaşmış bir teknik servis olarak sizin hizmetinizde. Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz:

Tıkanık Gider Açma: Ev veya iş yerinizin tıkanmış giderleri sorun yaratabilir. Gülkon Sıhhi Tesisat, tıkanıklıkları profesyonel ekipmanlarla açarak sorununuzu hızlı bir şekilde çözer.

Petek Temizliği: Isıtma sisteminizin verimli çalışabilmesi için temiz petekler gereklidir. Petek temizliği hizmetimiz sayesinde ısınma sistemleriniz daha verimli çalışır.

Tadilat, Tamirat ve Montaj: Ev veya iş yerinizde yapılması gereken tadilat, tamirat veya montaj işlerinde Gülkon Sıhhi Tesisat'a güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz, projelerinizi hayata geçirmenizde size yardımcı olacaktır.

Gülkon Sıhhi Tesisat olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Teknisyenlerimiz, sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunmak için eğitilmişlerdir.

7/24 Hizmet Anlayışı: Biz, acil durumlar için her zaman hazırız. Gülkon Sıhhi Tesisat, Meram ve Karatay ilçelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunarak su tesisatı sorunlarına hızlıca müdahale eder.

Gülkon Sıhhi Tesisat, Konya'nın Meram ve Karatay ilçelerinde su tesisatı, petek temizliği, tadilat, tamirat ve montaj gibi hizmetlerde güvendiğiniz adres. Sorunlarınıza profesyonel çözümler bulmak için bize ulaşın.

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5