İstanbul Kadıköy En İyi 10 Kuru Temizleme ve Ütücü

İstanbul / Kadıköy ilçesinde hizmet veren yüzlerce Kuru Temizlemeci ve Ütücü'nün telefon numaralarına UstasıBurada sayesinde artık kolayca ulaşabilirsiniz. Size en yakın kuru temizlemecilerin ve ütücülerin yerini öğrenmek için yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı hatlarından kuru temizlemecileri arayarak parça paşı kuru temizleme fiyatları ve parça başı ütü fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz. 

Özellikle çalışan insanların zaman ayırmakta zorlandıkları çamaşır yıkama ve ütü yapma işleri aynı zamanda zorunlu bir ihtiyaçtır. Günlük koşturmacada elbise temizliğine ve gardrobuna vakit ayıramayan kişiler bir kuru temizleme ve ütü dükkanıyla anlaşarak parça başına ücret karşılığında bu hizmeti satın alabilmektedir. Son yıllarda hızla sayısı çoğalan kuru temizleme dükkanlarında takım elbiseden geceliğe, gömlekten eteğe, nevresimden çarşafa kadar tüm kıyafetler ve tekstil ürünleri için kuru temizleme ve ütü hizmeti verilmektedir. Kuru temizleme adından anlaşıldığı gibi kuru yapılan bir işlem değildir. Kuru temizleme işleminde çamaşırlar buhar ve petrol türevi kimyasal maddelerle yıkanmaktadır. 1840 yılında kerosen ve gaz ile yapılmaya başlayan kuru temizleme işi günümüzde perkloroetilen denilen kimyasal maddeyle yapılmaktadır. 

Kuru temizlemeciler ve ütücülerde takım elbise kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, gömlek kuru temizleme, etek kuru temizleme, abiye kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, ceket kuru temizleme, kravat kuru temizleme, kürk kuru temizleme, mont kuru temizleme, kaban kuru temizleme, gecelik kuru temizleme, gömlek ütüleme, ceket ütüleme, etek ütüleme, elbise ütüleme, çarşaf ütüleme, nevresim ütüleme, gelinlik ütüleme, nişanlık ütüleme, yorgan yıkama gibi hizmetler verilmektedir. 

Kadıköy'deki en iyi Kuru Temizlemeciler ve Ütücüler artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada sizler için Kadıköy ilçesinde hizmet veren yüzlerce kuru temizleme dükkanını aynı sayfada bir araya getirdi. Kıyafetlerinizi uygun fiyatlarla ütületmek ve kuru temizlemeye gitmesi gereken elbiselerinizi kapıya servis hizmetiyle aldırmak için size en yakın kuru temizlemeciyi ücretsiz çağrı hattından hemen arayabilirsiniz.  

İstanbul'un Anadolu yakasındaki en güzel ilçelerinden biridir Kadıköy. Bostancı, Suadiye, Caferağa, Caddebostan, Kozyatağı, Göztepe, Koşuyolu, Fenerbahçe, Feneryolu, Erenköy ve diğer tüm semtleriyle İstanbul'un tarih kokan ve modern görünümüyle Avrupa standartlarını sunan bir ilçedir. Kadıköy ilçesinde İstanbul Oyuncak Müzesi, Haydarpaşa Tren Garı, Moda sahili, Fenerbahçe Feneri, Kurbağalıdere, Caddebostan Plajı, Kadıköy Barlar Sokağı gibi gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Öte yandan Kadıköy ilçesi Barış Manço Kültür Merkezi, Müjdat Gezen Tiyatrosu, Caddebostan Kültür Merkezi, Süreyya Operası, Reks Sineması, Haldun Taner Sahnesi ve Bostancı Gösteri Merkezi gibi önemli kültür merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. 

İstanbul Kadıköy Kuru Temizleme / Ütücü

: 55 sonuç
Arı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Meliha Arı
GÜLŞEN TERZİ - KURU TEMİZLEME Gülşen Binici
Hayri Kuru Temizleme Hayri Topoğlu
Şahinoğlu Terzi Abdullah Şahinoğlu
Green Whith Terzi Erkan Bilgili
Ergün Kuru Temizleme Ve Terzi Yaşar Ergün
Terzi Tadilat
Swam Terzi Mahmut Karataş
Perteks Göksel Doğan
Passodin Kuru Temizleme Kemal Bey
Gülcan Kuru Temizleme Raşit Bütün
İdeal Terzi Hakan Yalçın
Kadıköy Konak Ercan Ciniviz
Moda Terzi Ve Kuru Temizleme Mustafa Akbaba
Jet Terzi İlhan Durmuş
Uysal Terzi Abdullah Uysal

Uysal Terzi

İstanbul / Kadıköy

Kuru Temizleme / Ütücü

Beka Terzi Davut Berksoy

Beka Terzi

İstanbul / Kadıköy

Kuru Temizleme / Ütücü

Cüneyt Can

Cüneyt Can

İstanbul / Kadıköy

Kuru Temizleme / Ütücü

Özen Kuru Temizleme Abdullah Kalelı
Aynur Kuru Temizleme Adem Yazıcı

Filtreler

  • Kuru Temizleme / Ütücü
  • İstanbul
  • Kadıköy