Jet Teknik

Kocaeli / Başiskele

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Jet Teknik - Halil İbrahim Bilgin

Jet Teknik olarak Kocaeli Başiskele'de ve Gebze Hariç tüm Kocaeli bölgesinde beyaz eşya Kombi ve Klima tamiri ve servisi olarak yılların verdiği tecrübe ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Arçelik, Bosch, Beko, Mitsubishi, Demirdöküm, LG, Samsung, Vestel ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve montajı, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, ocak ve fırın tamiri, beyin ve anakart tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler ve ince işçiliğimizle hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Airfel, İmmergas, Alarko, ECA, Daikin gibi tüm markalar için kombi tamiri, kombi arıza ve bakımı, kombi filtre temizliği ve fan motoru tamiri, kombi ısıölçer montajı, kombi reset atma, kombi su kaçağı ve bar tamiri, klima arıza ve bakımı, klima fan tamiri, klima borusu tamiri, klima filtre temizliği, klima dış ünite sökme ve montajı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Servisimiz, Cumartesi ve Pazar günleri hariç haftanın 5 günü boyunca hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar