Ustası Burada
Ustası Burada
Mehmet Kutlu
10

Mehmet Kutlu

Merkez 34 Elektrik

Küçük Piyale Mah. Fişekhane Cad. No:3/C
İstanbul / Beyoğlu / Kasımpaşa
Haritada Göster
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

Kutlu Elektrik olarak İstanbul Beyoğlu ilçesinde elektrik ve elektrik tesisatı alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Şişli, Fatih, Beyoğlu, Kağıthane ve Beşiktaş bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Her türlü elektrik arızası ve tamiri, priz tamiri ve montajı, avize montajı, şalter arızası ve montajı, görüntülü diyafon tamiri ve montajı, LED ışık montajı, sensörlü lamba tamiri, internet arızası, Bedaş Plan Proje, Abonelik İşlemleri gibi elektrik işlerinizde kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Alanında uzman personellerimiz ile aynı zamanda uydu arıza, tamir ve montajı, çanak montajı ve ayarı, çanak anten tamiri ve yer değiştirme, uydu ayarı ve kurulumu, tekli ve çoklu LNB montajı, LNB değişimi, apartman ve merkezi uydu sistemleri servisi hizmetleri vermekteyiz.

Servisimiz de ayrıca güvenlik kamera sistemleri satış ve kurulumu yanı sıra mevcut güvenlik sistemlerinizin tüm tamir ve bakım İşlerinizde kaliteli malzemeler kullanmakta ve zamanında teslime önem vermekteyiz.

Bedaş, Plan, proje, Talep ve Abonelik işlemleri de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ekonomik fiyatlarla sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için Çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5