Sevcan Kundura

İstanbul / Maltepe

Ayakkabı Tamiri / Lostra

5Yorum
10Puan
Hemen Ara

Sevcan Kundura - Yaşar Deringöl

Sevcan Kundura Yenilenen vizyonuyla hizmetinizde.

İstanbul / Maltepe ilçesi Talay İş Hanı'nda bulunan dükkanımızda itina ile 1986 Yılından bu yana orjinal boya çalışmaları ayakkabı tamiri ve lostra işlerinizi yapmaktayız.

Çekirdekten yetişen ustalarımızın ekonomik koşullarda sunduğu tamir hizmetlerinin yanı sıra ayakkabı boyası ve genişletme işlemleri, bağcık ve astar değişimi, taban tamiri, topuk tamiri, ayakkabı yıkama, çanta ve valiz tamiri, orjinal renklerde deri boyama, orjinal ayakkabı boyası, süet ve nubuk cinsi tüm ayakkabıların temizliği ve boyası gibi hizmetler vermekteyiz. Haftanın 7 günü açık olan Sevcan Kundura’ya her marka terlik, ayakkabı, bot ve çizmenizi güvenle emanet edebilirsiniz.

Yer tarifi, hizmetler ve ürünlerinizin durumu hakkında bilgi almak için bizleri ücretsiz telefon hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

şehir dışından ayakabı gönderdim ustama ilk başta beklentim çok değildi ama ayakabı geldiğinde gerçekten verdiğim paranın kuruşu kurşuna hak ettiğini gördüm ayakabım ilk günkü raftan aldığım gibi idi bu arada ayakabının sıkıntı motosiklet zincir yağı idi ustam bu sorunla baş etmesi onun ne kadar işinde ehli biri olduğu gösterir şehir dışından arayacaklara tek adres derim tekrardan tşk ederim ustam

emrah özer - 17.10.2019

10Puan

Tek kelime ile mükemmel hizmet, samimi ve güler yüzlü iletişim. Ayakkabı ile ilgili yaşanacak sorunlarda gidilecek tek adres.

Tansel Doğan - 11.08.2018

10Puan

30 yıl aynı dükkanda hizmet verebilmek iyi ve kaliteli esnaflığın en büyük göstergesidir.Hizmetleri için kendisine teşekkür ederim.

Turgay Serkan - 31.05.2018

10Puan

Çok güzel ve güler yüzlü bir yer. Herkese tavsiye ederim. Ailecek tercih ettiğimiz bir lostra salonu.

İlkinnaz Deringöl - 29.05.2018

10Puan

Müşterisi olduğum Sevcan Kundura ve Lostra Salonu'nun güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim. Ürünlerimi gününde teslim ediyorlar. Herkese tavsiye ederim, mükemmel işçilikleri var.

Ali Osman Esen - 20.02.2018

10Puan

Çok teşekkür ederim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar