As - Kar Elektronik Uydu Sistemleri

İstanbul / Avcılar

Çilingir / Oto Anahtar

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

As - Kar Elektronik Uydu Sistemleri - Asker Kasa

İstanbul / Avcılar'da uydu sistemleri ve çanak anten kurulumu üzerine faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca çilingirlik ve anahtarcılık hizmetlerimiz kapsamında kapı açma ve anahtar kopyalama ihtiyaçlarınızda Avcılar'ın tüm semtlerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.

10 yılı aşkın süredir merkezi sistem uydularınızla ilgili her türlü işi itinayla yapmaktayız. Uydu montajı, uydu tamiri, çanak anten montajı, çanak anten ayarı, çanak anten yer değiştirme, uydu frekans güncelleme, uydu çoklayıcı, uydu sinyal sorunu giderme, receiver tamiri, merkezi uydu sistemlerinin kurulumu, apartman uydu montajı, site uydu montajı, uydu resetleme konularında profesyoneliz.

Aldığımız işleri kendimiz kullanacakmış gibi özenle tamamlamakta, kaliteli işçilik ve güvenilir hizmete önem vermekteyiz. Hizmet bölgelerimiz Firüzköy, Saadetdere, Üniversite Mahallesi ve Parseller bölgesi başta olmak üzere Avcılar genelini kapsamaktadır. Çilingir ihtiyaçlarınızda, uydu ve çanak arızlarınızda ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hızlı ve kaliteli hizmet budur. Tereddüt etmeden arayın. Süpersin usta, eline sağlık.

Sebahattin Koca - 02.02.2018

10Puan

Avcılar'da profesyonel bir hizmet almak isterseniz kesinlikle tercih etmelisiniz. Hizmetlerinizden son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Yüksel Aramaz - 23.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar