Ustası Burada
Ustası Burada
Cem Başgül
10

Cem Başgül

Cem Başgül

İstasyon Mh Çalıgül Sk. No 27 D 2
İstanbul / Küçükçekmece / Merkez
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Cem BaşgülCem Başgül10.05.2023 - 02:57

Sisteme yeni kayıt olduğum için yaptığım önceki tamir resimlerini paylaşıyorum. Burası konut sigortası bulunan bir müşterinin dubleks villasının en üst katı. Villada kombi su seviyesinin çok kısa sürede azaldığı şikayetiyle geldik zemin ahşap kaplama ve cihazlar arızayı saptayamadı ustalık tecrübesi devreye girdi ve daha önce 4 farklı ekibin bulamadığı arıza bulunarak tarafımca tamirat gerçekleşti, müşterimizin yüzü güldü bin bir teşekkürler ile gururla oradan ayrıldım.

Cem BaşgülCem Başgül10.05.2023 - 02:50

Gömme rezervuar depoda çatlak tespit edildi ve asma klozet iptal edildi, yerine duvara sıfır alaturka klozet montajı yapıldı

Cem BaşgülCem Başgül08.05.2023 - 16:23

Çeşitli arıza ve tespit resimleri . Cihazların desteğiyle ve ustalık tecrübemizle tesisat arızalarının sorunlarını çözmek bizim işimiz ve gururumuzdur.

Cem BaşgülCem Başgül08.05.2023 - 14:49

Paylaşımlarımın her biri farklı yerlerden alınmış örnek resimlerdir Alanında uzman, sorun değil çözüm üreten, müşterisinin ihtiyacına göre iş planı çıkaran hatta sonrasında yaşanabilme ihtimali olan sorunları göz önünde bulundurarak arıza ve montaj yaparak çok uzun süre tesisat sorununuzu ortadan kaldırmak şahsım adına onurdur.

Mekanik tesisat Sıhhi tesisat Son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti. Çatı akıntıları tamiratı

Mekanik ve Sıhhi Tesisat üzerine uzmanlaşmış servisimiz de son teknoloji cihazlar ile Kanal açma, su kaçağı tespiti,hidrafor tesisatı ve bağlantısı ,Tıkanıklık açma, Cihazla kaçak tespiti,Tesisat döşeme ve Tamir işlemleri, Banyo, WC ve mutfaklarınız için tesisat işlemleri,  Isıtma sistemleri tamir ve servis işlemleri, petek temizliği ve daha fazlası için özenli işçilik hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz an ve yerde hizmetinizdeyiz. 

Çatı tamiratı onarımı hizmeti de vermekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden tüm servis talepleriniz için pazar dahil haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. 

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar