Ustası Burada
Ustası Burada
Abdullah Sarıgül
10

Abdullah Sarıgül

Sepaş Elektrik

Üçevler Mah. Dörtler Sokak No:40 Nilüfer
Bursa / Nilüfer / Merkez
Haritada Göster

Bursa Nilüfer ilçesinde tüm semt ve mahalleleri kapsayan geniş servis ağımız ile sadece bir telefon uzağınızdayız.

Ev ve işyerleri için  elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, spot tamiri ve montajı, priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, korniş montajı, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri,  aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Çanak montajı ve ayarı, uydu montajı, çanak yer değiştirme, uydu arıza ve ayarlama, uydu kurulumu, uydu sinyal güçlendirici ve sorun giderme,  merkezi uydu sistemleri montajı ve tamiri, apartman uydu sistemleri, otel uydu sistemleri kurulumu, site uydu sistemleri ve site merkezi uydu sistemleri kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

Alarm ve Güvenlik Kamera Sistemleri, Kurulum Montaj ve Arıza Bakım Onarım hizmetlerimiz ile konutlar ve işletmeler için daha güvenli yaşam alanları oluşturmaktayız. 

Su Arıtma Sismtelerinde tüm marka cihazların;Satış ve Montajı, yedek parça, filtre değişimi, tank bakım, musluk değişimi ve arıza işlerini yapmaktayız.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden pazar günleri de dahil olmak üzere haftaın her günü bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5