Ustası Burada
Ustası Burada
Burak Öztürk
10

Burak Öztürk

Öztürk Elektrik ve Elektronik

Merkez
Düzce / Merkez / Azmimilli/Çay
Haritada Göster
Burak ÖztürkBurak Öztürk10.04.2023 - 11:24

Her Türlü Elektrik arızası için 7/24 Kaliteli Hizmet Garantisi ve %100 Müşteri Memnuniyeti :)

Burak ÖztürkBurak Öztürk10.04.2023 - 11:20

Daire tesisatı , Proje çizimi vs için bizlere ulaşabilirsiniz :)

Burak ÖztürkBurak Öztürk10.04.2023 - 11:14

Pano düzenlemesi ve arıza tespit çalışmaları için 7/24 arayabilirsiniz.

27 yıllık sektör deneyimimiz ile elektrik, elektronik ve otomasyon üzerine ilk günkü heyecanımız ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Düzce Merkez, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ilçelerinin tamamını kapsayan geniş servis ağımız ile hizmetinizdeyiz. 

Elektrik tesisatı alanında; her mekan ve işyeri için elektrikle ilgili tüm arıza ve işlemler, elektrik taahhüt işleri, Arıza tespit , Bakım Onarım , İş Takibi, abonelik işlemleri, PLC Sistem Arızaları Çözümü, Otomasyon Sistem Arızaları Çözümü, kompanzasyon arızaları, elektrik tesisatı döşeme, görüntülü diyafon, pano, priz arıza ve montaj, kablolama, Elektrikli makinalar  arıza ve bakımı, avize ve korniş montajı, aydınlatma alanındaki tüm uygulama ve işlerinizde alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Elektronik üzerine tüm markalarda lcd ve led tv tamiri, konut ve iş yerleri için güvenlik kamera satış, kurulum ve satış sonrası işlemleri ile mevcut güvenlik kamera sistemlerinizin tamiri ve yer değişim işlemleri ayrıca otomasyon sistemleri, ağır iş makinelerinin tamiri üzerine teknik servis desetğimiz ile taleplerinize en hızlı çözümleri getiriyoruz. 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar