Ustası Burada
Ustası Burada
Cemalettin Genç
9,9

Cemalettin Genç

Cemalettin Genç Elektronik

Fulya Mh. Büyükdere Cd. No:174/D Torun Center
İstanbul / Şişli / Fulya
Haritada Göster

İstanbul Kâğıthane’de merkezi uydu sistemleri ve çanak anten alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kâğıthane başta olmak üzere İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Elektrik arızaları ve montaj işleri ayrıca kamera sistemleri, ses sistemleri, telefon internet data sistemleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Adalar hizmet bölgelerimize dâhil değildir.

Merkezi uydu sistemleri kurulumu ve montajı, merkezi uydu sistemleri kurulumu, apartman ve otel uydu sistemleri kurulumu, site merkezi uydu sistemleri kurulumu, uydu frekans güncelleme, uydu arıza ve tamiri, uydu kurulumu ve ayarı, uydu çoklayıcı, LNB değişimi ve çoklu LNB montajı, çanak anten montajı ve tamiri, çanak anten yer değiştirme ve ayarı hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda güvenliğiniz için güvenlik kamerası montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası yer değiştirme, 4-5-6 kamera sistemi kurulumu, görüntülü diyafon ve diyafon montajı ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Mekân seslendirme sistemleri kurulumu, mağaza seslendirme, restoran seslendirme, kafe ve okul seslendirme, sahne ve bar seslendirme, projeksiyon perdesi ve projeksiyon montajı, bilgisayar, laptop, cep telefonu ve tablet satış, kurulum ve tamir hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili ve adınıza faturalı olarak teslim edilmektedir. Alarm sistemleri hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
9,89
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  4
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5