Ustası Burada
Ustası Burada
Muhammed Feyyaz Çiçekdağ
10

Muhammed Feyyaz Çiçekdağ

Muhammed Feyyaz Çiçekdağ

Akıncılar Mah.Karatepe Sk.
Konya / Selçuklu / Merkez
Haritada Göster

Zeminden ısıtma, kombi montajı, denge kabı, pompa montajı ve tadilat işleri

Kombi montajı kollektörler ve alt bağlantı seti montajı

Konya'nın Selçuklu, Meram ve Karatay ilçeleri gibi önemli bölgelerinde hizmet veren Muhammed Feyyaz Çiçekdağ, sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı konularında uzmanlaşmış bir ustadır. Evlerinizin ve işyerlerinizin sıhhi tesisat ihtiyaçlarına çözüm sunmak için ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Onarımları:
Evinizin veya işyerinizin sıhhi tesisatını yenilemek veya yeni bir montaj işlemi yapmak istediğinizde size profesyonel destek sunuyoruz. Lavabo, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda tesisat işlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Gider açma, tıkanıklı tespiti, çeşme tamiri ve montajı, rezervuar tamir ve montajı, klozet ve vitrifiye ürünlerin kurulumu ve tamir işleri gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. 

Kalorifer Tesisatı:
Isınma sistemlerinin düzgün çalışması için kalorifer tesisatının önemi büyüktür. Kalorifer tesisatı kurulumu ve onarımları konularında size yardımcı oluyoruz.Yerden ısıtma sistemlerimi kurulumu, petek temizliği, tesisat bakım ve tamiri, petek montajı, havlupan tamiri ve montajı, kombi tesisatları üzerine tüm usta ve servis ihtiyaçlarınızda bize doğraudan ve aracısız ulaşabilirsiniz. 

Sıhhi Tesisat Temizliği:
Tesisatınızdaki kireç ve tortu birikimini engellemek ve suyun daha verimli akmasını sağlamak için tesisat temizliği hizmetleri sunuyoruz.

Muhammed Feyyaz Çiçekdağ olarak, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya odaklanıyoruz. Sıhhi ve kalorifer tesisatı ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için uzman ekibimizle buradayız. Daha fazla bilgi ve randevu talepleriniz için bize ulaşın, sıhhi ve kalorifer tesisatınızı Muhammed Feyyaz Çiçekdağ güvencesiyle tamir edelim veya yenileyelim.

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5