Ustası Burada
Ustası Burada
Mehmet Yılmaz
10

Mehmet Yılmaz

Yılmaz Tesisat

Hürriyet Mah. Hürriyet Bulvarı
Aksaray / Merkez / Çarşı
Haritada Göster
Mehmet YılmazMehmet Yılmaz07.04.2023 - 02:40

Kaliteli işçilik garantili iş ve müşteri memnuniyeti

Mehmet YılmazMehmet Yılmaz06.04.2023 - 19:16

Yaptığımız bazı işlerden görsellerdir. işimizi garantili ve titizlikle yapmaktayız.

Yılmaz Tesisat olarak Aksaray'da doğalgaz tesisatları, sıhhi tesisat ve kombi bakım alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Aksaray'ın tüm ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Kalorifer sistemleri, doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı servisi, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tamiri, kalorifer temizleme, petek temizleme, kalorifer tesisatı arıza, kalorifer tesisatı su kaçağı, havlupan petek montajı, kat kalorifer tamiri gibi tesisatçı ihtiyaçlarınızda işinde uzman ustalarımızla hizmetinizdeyiz.

Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme montajı, çeşme tamiri, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, su tesisatı kaçak tespiti, lavabo montajı, su bataryası değişimi, çeşme bataryası değişimi, klozet montajı, vitrifye, WC gider açma, tıkanıklık açma, gider açma, rezervuar tamiri ve rezervuar montajı işlerinizi kaliteli malzemelerle ve kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmaktayız. Her türlü tesisat tamir, bakım ve arızalarınızla ilgili acil ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunmaktayız.

Bizleri çağrı hattımızdan arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5