En İyi 10 Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

Beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve tamiratı için acilen en yakındaki beyaz eşya servisine mi ulaşmak istiyorsunuz? UstasıBurada'yı ziyaret ederek size en yakın Beyaz Eşya Tamircileri ve Servisleri'ni tek tıkla listeleyebilir, yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından ustaları telefonla 7/24 arayarak servis taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz!

Gündelik yaşantımızın olmazsa olmazları beyaz eşyalar, ev ve iş yerlerimizde hayatımızı kolaylaştırmak için her alanda kullandığımız cihazlardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, elektrik süpürgesi, klima, kombi vb. beyaz eşyaların hepsi ya da bazıları hemen hemen her evde bulunan eşyalar olarak günlük ihtiyaçlarımızı karşılamada önemli yer tutmaktadır. 

Eskiden insan emeği ile yapılan ev işlerinin teknolojik gelişmelerle beraber üretilen elektronik cihazlar ve otomatik makinelerle yapılmaya başlanmasının ardından, ev işlerinde pek çok işi makinelerin yapmasına alışılmış ve adına beyaz eşya dediğimiz bu cihazlarda yaşanan arızalar günlük işlerimizin aksamasına neden olacak kadar büyük bir öneme sahip olmuştur. İnsanlar tarafından zamanla yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu cihazlar için zaman içerisinde aşınma, arıza ve hatalı kullanım gibi sebeplerle doğan sorunların çözümünde hizmet veren beyaz eşya servislerine ve tamircilerine gereksinim doğmuştur. Hal böyle olunca da mahalli bazda beyaz eşyalar ile ilgili bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri veren Beyaz Eşya Tamircileri ve Servisleri'ne yoğun talep gelmeye başlamıştır.

Her biri teknik bilgi gerektiren beyaz eşyaların servis, bakım ve onarım işlerini yapmak için mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu bulunmaktadır. Beyaz eşyaların kurulum aşamasından satış sonrası hizmetlerine, arıza çözümünden yedek parça gereksinimine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet veren beyaz eşya servislerinin ve tamircilerinin işinde tecrübeli ve yetki belgeli olmaları beyaz eşyaların uzun ömürlü olmaları açısından büyük önem taşımaktadır. 

UstasıBurada sizler için Türkiye'nin tüm illerinde hizmet veren, yetki belgeli Beyaz Eşya Tamircisi ve Servisleri'ni bir araya getirerek acil ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmet alabileceğiniz bir platformu sizlere sunmaktadır.

UstasıBurada'yı ziyaret ederek size en yakın beyaz eşya servisini hemen bulabilir ve aracılık hizmet bedeli ödemeden telefonla arayarak servis taleplerinizi anında iletebilirsiniz!

İnci Soğutma Metin Keserci
Kılıç Soğutma Erol Kılıç
Reni Soğutma Recep Pazan
Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü
Seçkin Teknik Mert Seçkin
Simge Teknik Muzaffer Ortakçı
Ünlü Teknik Servis Osman Ünlü
Samet Teknik Samet Gül
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Umut Servis Beyaz Eşya ve Kombi Servisi Yunus Bayındır
Gebze Servis Mustafa Çandır
Erteknik Çağlayan Kekeç
Akın Teknik Ahmet Akın
Yıldırım Servis Hizmetleri Cumhur Ballıkaya
Hakan Teknik Hakan Çakmak
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
Serhat Teknik Serhat Yuvarlaklar
Bilir Teknik Ahmet Balki
Tayır Teknik Süleyman Tayır
Tekniker Servis İlker Sezginel

Filtreler

  • Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara