Bursa En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Becerilerini evinizi güzelleştirmek konusunda sergileyen ve yaptıkları alçı/alçıpan uygulamaları ile iç mekanlara ayrı bir estetik ve ferahlık katan yüzlerce Alçı / Alçıpan ustası bu sayfada sizler için bir arada! Türkiye'nin Alçı / Alçıpan Ustaları konusunda en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde Bursa'nın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan ustayı yorumları okuyarak ve ücretsiz çağrı hatlarından arayıp detaylı bilgi alarak kolayca bulabilirsiniz. 

Her türlü iç mekana alçı sıva, kartonpiyer, dökme tavan, asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme gibi uygulama işlerini alçı, alçıpan ve sıva malzemeleri kullanarak yapan iç yapı ustalarına Alçı / Alçıpan Ustaları denmektedir. Günümüzde iç yapı ve dekorasyon konusunda estetiğe ve yeniliğe büyük önem verilmektedir. Her geçen gün ev ve ofis gibi iç mekanları güzelleştiren yepyeni yapı ve dekorasyon malzemeleri çıkmakta, bu malzemelerin uygulama işlerini yüksek el becerileri ile yapan iç yapı ustalarına olan talep giderek artmaktadır. 

Alçı / Alçıpan ustaları fiyat çıkarırken öncelikle işlem yapılacak iç mekanda keşif yaparak büyüklüğüne bakar, yapılmak istenen alçıpan işlemi için ne kadar malzeme kullanılacağını hesaplar ve malzeme seçimi ile temini konusunda size yardımcı olurlar. Uygulama esnasında evinizde ufak çaplı bir atölye kuracak olan alçıpan ustaları alçı sıva makinesi, alüminyum mastarlar, beton kırma makinesi (hilti), çalışma tezgâhı, döküm kalıpları ve sehpası, darbeli matkap, gönye, maket bıçağı, merdiven, metre, spatula ve su terazisi, sıva alçısı, derz dolgu alçısı, inşaat alçısı, kartonpiyer alçısı, alçıpan, köşe profilleri, zımpara kâğıdı gibi malzemeleri kullanarak yaptıkları alçı işlerinin sonucunda size evinizi yepyeni bir görünüme kazandırmış olarak teslim ederler.

Öte yandan ülkemizde hızla gelişen inşaat sektöründe dekorasyon ve süsleme sanatlarına yoğun talep geldiğinden Alçı / Alçıpan ustalarının inşaat projelerinde taahhüt anlaşmaları yaparak çalıştıkları gözlemlenmektedir. Artan talep bu meslek grubunda hızla yeni çırak ve ustaların yetişmesini tetiklemektedir. Ustalık belgelerini Halk Eğitim Merkezleri'nin verdiği Alçı Dekorasyonculuğu kursuna katılarak alan alçı ustalarında en az ilköğretim okulu mezunu olma şartı aranmakta ve usta adayları 400 ila 1200 saat arasında mesleki eğitime tabi tutulmaktadır. 

Nilüfer, OsmangaziYıldırım ve Bursa'nın tüm semtlerine hizmet veren Alçı / Alçıpan Ustaları arasından size en uygun olanını bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. Hepsi birbirinden yetenekli yüzlece Alçı / Alçıpan Ustası bir telefon kadar yakınınızda. Aradığınız Alçı / Alçıpan Ustası UstasıBurada'da, peki siz neredesiniz?

Ön-Er İnşaat Hikmet Aktosun
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Onur Boya Nurettin Göktaş
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz
Özer Altıok
Ramazan Aydın
İpek Dekorasyon
Avrupa Dekorasyon
Karakoç Boya İnşaat M. Halis Karakoç
Özer İç Dekorasyon Erdoğan Erdoğan
Öztürk Yapı Aydın Ataman
Ertan Başaran
Dekodizayn 36 Adem Temocin
Muhammed Şirin Bak
Özbay İnşaat Ömer Serhat Özbay
Evim Dekorasyon Adem Özen
Furkan Kalıt
Nurettin Migisar
Osman Erdem

Filtreler

  • Alçı / Kartonpiyer
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara