Kurtuluş Yapı-Anahtar Teslim Tadilat İlker şengül
BB Yapı ve Dekorasyon Barışcan Başmanav
16 Yorum10Puan
Volkan İnşaat ve Dekorasyon Volkan Ay
1 Yorum10Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
Fnk Mühendislik Tekin Yapı Dekorasyon Tekin Cebeci
7 Yorum9.9Puan
Oruç Tadilat Dekorasyon Mehmet Oruç
3 Yorum10Puan
Kükürtlü Yapı Dekorasyon Mustafa Aras
Türkiye Vizyon-Anahtar Teslim Tadilat Mutlu Yıldız

Bursa En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Becerilerini evinizi güzelleştirmek konusunda sergileyen ve yaptıkları alçı/alçıpan uygulamaları ile iç mekanlara ayrı bir estetik ve ferahlık katan yüzlerce Alçı / Alçıpan ustası bu sayfada sizler için bir arada! Türkiye'nin Alçı / Alçıpan Ustaları konusunda en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde Bursa'nın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan ustayı yorumları okuyarak ve ücretsiz çağrı hatlarından arayıp detaylı bilgi alarak kolayca bulabilirsiniz. 

Her türlü iç mekana alçı sıva, kartonpiyer, dökme tavan, asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme gibi uygulama işlerini alçı, alçıpan ve sıva malzemeleri kullanarak yapan iç yapı ustalarına Alçı / Alçıpan Ustaları denmektedir. Günümüzde iç yapı ve dekorasyon konusunda estetiğe ve yeniliğe büyük önem verilmektedir. Her geçen gün ev ve ofis gibi iç mekanları güzelleştiren yepyeni yapı ve dekorasyon malzemeleri çıkmakta, bu malzemelerin uygulama işlerini yüksek el becerileri ile yapan iç yapı ustalarına olan talep giderek artmaktadır. 

Alçı / Alçıpan ustaları fiyat çıkarırken öncelikle işlem yapılacak iç mekanda keşif yaparak büyüklüğüne bakar, yapılmak istenen alçıpan işlemi için ne kadar malzeme kullanılacağını hesaplar ve malzeme seçimi ile temini konusunda size yardımcı olurlar. Uygulama esnasında evinizde ufak çaplı bir atölye kuracak olan alçıpan ustaları alçı sıva makinesi, alüminyum mastarlar, beton kırma makinesi (hilti), çalışma tezgâhı, döküm kalıpları ve sehpası, darbeli matkap, gönye, maket bıçağı, merdiven, metre, spatula ve su terazisi, sıva alçısı, derz dolgu alçısı, inşaat alçısı, kartonpiyer alçısı, alçıpan, köşe profilleri, zımpara kâğıdı gibi malzemeleri kullanarak yaptıkları alçı işlerinin sonucunda size evinizi yepyeni bir görünüme kazandırmış olarak teslim ederler.

Öte yandan ülkemizde hızla gelişen inşaat sektöründe dekorasyon ve süsleme sanatlarına yoğun talep geldiğinden Alçı / Alçıpan ustalarının inşaat projelerinde taahhüt anlaşmaları yaparak çalıştıkları gözlemlenmektedir. Artan talep bu meslek grubunda hızla yeni çırak ve ustaların yetişmesini tetiklemektedir. Ustalık belgelerini Halk Eğitim Merkezleri'nin verdiği Alçı Dekorasyonculuğu kursuna katılarak alan alçı ustalarında en az ilköğretim okulu mezunu olma şartı aranmakta ve usta adayları 400 ila 1200 saat arasında mesleki eğitime tabi tutulmaktadır. 

Nilüfer, OsmangaziYıldırım ve Bursa'nın tüm semtlerine hizmet veren Alçı / Alçıpan Ustaları arasından size en uygun olanını bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. Hepsi birbirinden yetenekli yüzlece Alçı / Alçıpan Ustası bir telefon kadar yakınınızda. Aradığınız Alçı / Alçıpan Ustası UstasıBurada'da, peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Volkan İnşaat ve Dekorasyon Volkan Ay

  Bütün işlerimi Volkan ustama yaptırırım eline emeğine sağlık değerli bir arkadaş.herkese tavsiye edebilirim.Bence hiç düşünmeyin.Kalitede tek geçerim Volkan ustayı

 • Oruç Tadilat Dekorasyon Mehmet Oruç

  Mehmet ustamın ellerine sağlık kısa sure içerisinde tadilat islerimi en layiki ile ve titizlik ile yapıp teslim etmiştir ustama çok tşk ederim kesinlikle tavsiye ederim oruç tadilat ekibi çok temiz özenli çalışıyor

  İlginize cok tesekur ederim Allah razı olsun

 • Fnk Mühendislik Tekin Yapı Dekorasyon Tekin Cebeci

  Çok teşekkür ederim ustamın ellerine sağlık,hayatımda ilk kez sorunsuz tadilat yaptırdım.

 • BB Yapı ve Dekorasyon Barışcan Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

 • Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap

  O gerçek bir sanatkar. İşinin hakkını veren sayılı ustalardan. Kendi evimi yaptırdım, el işçiliği olsun samimiyeti olsun işe verdiği değer olsun hepsi çok mükemmel.