Bursa Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı Ustaları

Bursa'da hizmet veren Elektrik ve Elektronik Tesisatçıları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, binlercesi arasından en uygun Elektrik&Elektronik Tesisat Ustası seçeneğini hemen bul. Üstelik ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ustalara kolayca ulaş.

En çok aranan meslek grupları arasında ilk sıralarda yer alan elektrik&elektronik tesisatçıları, aldıkları mesleki eğitim ve kurslar sayesinde elektrik teknisyeni ve ustası olarak yetişmektedirler. Sahip oldukları belge ile kendi adlarına dükkan açma ve elektrikli cihazlar satma yetkisine sahiptirler. Elektrik&elektronik tesisatçıları her çeşit binanın içine ve dışına aydınlatma, haberleşme ve ısıtma sistemleri için gerekli olan elektrik tesisatının montajı, bakımı ve onarımı işlerini yapmaktadırlar. Kablolar vasıtası ile prizlere kadar çekilen elektrik hattının sigorta montajı ve tamirini, son kullanıcının güvenliği açısından çok büyük bir öneme sahip olan elektrik anahtarlarının ve akım prizlerinin montaj ve kontrollerini yapmaktadırlar. Bu meslek grubu sayesinde aydınlatma, internet, telefon, televizyon, ısıtma gibi tüketimlerimiz için gerekli olan elektriği güvenli bir şekilde kullanmaktayız. 

Elektrik tesisatçısı olmak için öncelikle çıkarlık eğitimine başvurulması gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılanlarda en az ortaokul mezunu olma, 14 yaşından büyük ve 19 yaşında küçük olma şartı aranmaktadır. 1.5 ile 3 yıl arasında süren çıraklık eğitim sürecinin ardından kalfalık ve ustalık belgeleri alınmaktadır. Tüm bu süreçler 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu ile yasal düzenleme altına alınmıştır. 

Bir bölgede konut ve işyeri sayısı ne kadar fazla ise elektrik&elektronik tesisatçılarına olan talep te o kadar yüksek olmaktadır. Güney Marmara'nın en kalabalık şehri olan Bursa, hızla artan nüfusu ve konut sayısı ile ülkemizin en önemli sanayi kentlerinden biri konumundadır. Osmanlı İmparatorluğunun kuruluş tarihinde önemli yer tutan şehir tarih boyunca ticaret yolları bakımından her zaman önemli bir konuma sahip olmuştur. Tekstil, otomotiv ve mobilya sanayiinde Türkiye'nin en büyük fabrikalarına ve sanayi sitelerine ev sahipliği yapan Bursa, 3 merkez ilçe olmak üzere toplam 17 ilçeye sahiptir. Başta merkez ilçeler olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer olmak üzere şehirdeki yoğun hizmet talebini karşılamak için her sökterden binlerce meslek ustası hizmetlerini tüm ilçe ve mahallelere götürmektedir. Bu meslek erbaları arasında yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısı bulunmaktadır. 

UstasıBurada sizler için şehrinizde hizmet veren yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısını tek sayfada bir araya getirdi. Geriye ustaları size olan yakınlığına göre sralayıp, tek tuşla arayarak hizmet taleplerinizi iletmek ve en kolay çözüme hızlıca ulaşmak kaldı.

Aradığınız elektrik&elektronik tesisatçısı UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır

  Haftasonları dahil izin belgesi olduğu için hizmet veriliyor

 • Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın

  Nilüfer Mina Elektrik

  Gerçekten işinin ehli bir usta, ev içerisindeki kombi tamiri,petek tesisat temizliği,avize montajı,priz tamiri ve değişikliği bütün işlerimde gideceğim tek kişi Cihat usta eline emeğine sağlık teşekkür ederim.

  Teşekkür ederim her daim hizmetinizdeyiz

 • Net Elektrik Fatih Tekin

  Net Elektrik

  Uydu kurulumu için teşekkürler hızlı ve pratik ilginiz için teşekkürler.

 • Ahmet Elektrik Ahmet Aydın

  Ahmet Elektrik

  Ailemizin tamircisi yetenekli usta tavsiye ederim. İşini tam ve zamanında işini yapıyor. Ariyorsunuz en uygun zamanda geliyor.

  teşekkürler

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Avrupa Dekorasyon

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

 • Ece Elektrik Elektronik Bilgisayar Osman Tayman

  Elektronik firması önce güvenliği temsil etmelidir. Maşallah bu firmada elemanların dürüstlüğü yüzlerine yansımış. Sözünde durur olmalı, bu arkadaşlarımız sözünün eri. Gerekli teknik bilgi ve kapasiteye sahip olmaları mesleklerinin gereği zaten. Sonuç; bu firmaya elektronik manada güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim, fazlasıyla memnun kaldım.

 • Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci

  Cebeci Cam Ve Elektrik

  Harika, kesinlikle tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti maksimum. Herşey olması gerektiği gibi.

Bursa Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 20 sonuç
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
61 Yorum9.9Puan
Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın
34 Yorum9.9Puan
Fahri Elektrik Fahri Öztürk
Arı Elektrik Melih Arı
0 Yorum10Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
3 Yorum10Puan
Ece Elektrik Elektronik Bilgisayar Osman Tayman
12 Yorum9.8Puan
Fiber Elektrik Samet Uyanık
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
16 Yorum10Puan
Net Elektrik Fatih Tekin
2 Yorum9.0Puan
Emre Uslucan
Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır
8 Yorum10Puan
Kaplan Soğutma ve Özgül Elektrik Kemal Özgül
0 Yorum10Puan
Furkan Yapı Endüstriyel Ömer Balıkçı

Furkan Yapı Endüstriyel

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Gazi Elektrik Mustafa Budak

Gazi Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum10Puan
Barış Elektrik Halil Derse

Barış Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Ertunç Elektrik Ertunç Tosun

Ertunç Elektrik

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Özçelik Elektrik Özer Özçelik

Özçelik Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum10Puan
Erva Elektronik Ümit Baş

Erva Elektronik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Kuzey Elektrik Yüksel Işık

Kuzey Elektrik

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum9.7Puan
Avcı Elektrik Özkan Avcı

Avcı Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara