Bursa En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı

Bursa'da hizmet veren Elektrik ve Elektronik Tesisatçıları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, binlercesi arasından en uygun Elektrik&Elektronik Tesisat Ustası seçeneğini hemen bul. Üstelik ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ustalara kolayca ulaş.

En çok aranan meslek grupları arasında ilk sıralarda yer alan elektrik&elektronik tesisatçıları, aldıkları mesleki eğitim ve kurslar sayesinde elektrik teknisyeni ve ustası olarak yetişmektedirler. Sahip oldukları belge ile kendi adlarına dükkan açma ve elektrikli cihazlar satma yetkisine sahiptirler. Elektrik&elektronik tesisatçıları her çeşit binanın içine ve dışına aydınlatma, haberleşme ve ısıtma sistemleri için gerekli olan elektrik tesisatının montajı, bakımı ve onarımı işlerini yapmaktadırlar. Kablolar vasıtası ile prizlere kadar çekilen elektrik hattının sigorta montajı ve tamirini, son kullanıcının güvenliği açısından çok büyük bir öneme sahip olan elektrik anahtarlarının ve akım prizlerinin montaj ve kontrollerini yapmaktadırlar. Bu meslek grubu sayesinde aydınlatma, internet, telefon, televizyon, ısıtma gibi tüketimlerimiz için gerekli olan elektriği güvenli bir şekilde kullanmaktayız. 

Elektrik tesisatçısı olmak için öncelikle çıkarlık eğitimine başvurulması gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılanlarda en az ortaokul mezunu olma, 14 yaşından büyük ve 19 yaşında küçük olma şartı aranmaktadır. 1.5 ile 3 yıl arasında süren çıraklık eğitim sürecinin ardından kalfalık ve ustalık belgeleri alınmaktadır. Tüm bu süreçler 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu ile yasal düzenleme altına alınmıştır. 

Bir bölgede konut ve işyeri sayısı ne kadar fazla ise elektrik&elektronik tesisatçılarına olan talep te o kadar yüksek olmaktadır. Güney Marmara'nın en kalabalık şehri olan Bursa, hızla artan nüfusu ve konut sayısı ile ülkemizin en önemli sanayi kentlerinden biri konumundadır. Osmanlı İmparatorluğunun kuruluş tarihinde önemli yer tutan şehir tarih boyunca ticaret yolları bakımından her zaman önemli bir konuma sahip olmuştur. Tekstil, otomotiv ve mobilya sanayiinde Türkiye'nin en büyük fabrikalarına ve sanayi sitelerine ev sahipliği yapan Bursa, 3 merkez ilçe olmak üzere toplam 17 ilçeye sahiptir. Başta merkez ilçeler olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer olmak üzere şehirdeki yoğun hizmet talebini karşılamak için her sökterden binlerce meslek ustası hizmetlerini tüm ilçe ve mahallelere götürmektedir. Bu meslek erbaları arasında yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısı bulunmaktadır. 

UstasıBurada sizler için şehrinizde hizmet veren yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısını tek sayfada bir araya getirdi. Geriye ustaları size olan yakınlığına göre sralayıp, tek tuşla arayarak hizmet taleplerinizi iletmek ve en kolay çözüme hızlıca ulaşmak kaldı.

Aradığınız elektrik&elektronik tesisatçısı UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Bursa Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 83 sonuç
Deniz Elektrik Elektronik Mert Balhan
6 Yorum9.8Puan
Umut Elektrik Tuncay Bayram

Umut Elektrik

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1 Yorum9.0Puan
Yetiş Elektrik Yetiş Demiral
Bulut Elektrik Haluk Bulut
7 Yorum10Puan
İnstaprolighting Profesyonel Aydınlatma Şevki Mert Akın
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
3 Yorum9.7Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
1 Yorum10Puan
Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin
15 Yorum9.7Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Bur - Alp Elektrik Ahmet Uğur Alp
1 Yorum10Puan
Özaltınel Elektrik Barış Öztürk
1 Yorum10Puan
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz

Fatih Boya İnşaat

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Bursa Tesisat Ahmet Doğru
1 Yorum10Puan
Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan
12 Yorum9.4Puan
Ece Elektrik Elektronik Anıl Malçok
1 Yorum10Puan
Has Elektrik Muhammet Kısa
Eren Çilingir Kadir Karapınar
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
9 Yorum9.7Puan
Umut Elektrik Elektronik Şerif Ahmet Barlay
1 Yorum10Puan

Filtreler

  • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara