Bursa En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

Bursa'da hizmet veren Marangozlar ve Ahşap Ustaları'na ulaşmak, bilgi ve fiyat almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. UstasıBurada sizler için Bursa'nın tüm semtlerine marangozluk hizmetlerini götüren birbirinden yetenekli onlarca Marangoz ve Ahşap Ustası'nı bir araya getirdi.

Bursa'da bulunan Marangozlar ve Ahşap Ustaları'nı size olan yakınlığına göre listelemek, iletişime geçerek bilgi ve fiyat almak, yorumları okuyarak ve profillerini inceleyerek marangoz ustalarımız hakkında fikir edinmek için sayfamızı inceleyin.

Marangoz ve ahşap mobilya ustaları olarak sınıflandırdığımız meslek grubunun temelde verdiği hizmet ahşap malzemeleri hünerli elleri ve kullandıkları marangoz tezgahları ile şekillendirerek ahşap eşyalar ve dekorasyon ürünleri imal etmektir. Ağaç ustası olarak ta adlandırabileceğimiz marangozluk mesleği bir marangoz ustasının yanında çıraklık eğitimi alınarak öğrenilebileceği gibi ağaç işleri konusunda eğitim veren meslek lisesi bölümleri de bulunmaktadır. Uzmanlık alanlarına göre kendi içlerinde mobilyacı, doğramacı, dülger, modelci, ağaç tornacısı, arabacı, fıçıcı gibi kollara ayrılan marangoz ustaları ev ve ofis mobilyalarından, bina yapımına, parke ve yer döşemelerinden kapı, pencere ve merdiven yapımına kadar pek çok alanda ahşap ustalığı hizmeti vermektedir. 

Hangi ürünün hangi cins ağaçtan veya ahşaptan yapılacağı konusunda derin bir bilgi birikimine sahip olan marangozlar "Avadan" adı verilen marangoz takımlarını kullanarak ahşabı işlemektedir. Mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası mobilyası, çocuk odası mobilyası, oturma odası ve yemek odası mobilyası imalatı yapan Marangozlar ve Ahşap Ustaları aynı zamanda talep doğrultusunda özel ölçülerde ve özelliklerde mobilya, dolap sistemleri, raf sistemleri vb. eşyaları da üretmektedir.

Hizmet yelpazeleri arasında kapı, pencere, çerçeve, amerikan kapı gibi ürünlerin imalatı, montajı ve tamiri işlerini de sunan marangozlar, özellikle mutfak tadilatı yapmayı düşünenlerin hayatına artı değer katmaktadır. Ayrıca marangozlar eczane, mağaza, market gibi işyerleri için raf sistemleri ve ofis mobilyası hizmeti sunmaktadır. Ahşap işi yapılacak alanın ölçüsüne ve müşteri isteklerine göre kullanacağı ahşap malzemeyi seçen marangoz ustaları atölyelerinde ürettikleri dolap, mobilya, kapı vb. ürünlerin montajını bizzat kendileri yapmaktadır. Yerinde keşif hizmeti de veren Marangozlar ve Ahşap Ustaları üretilecek mobilyanın ölçülerine ve kullanılacak malzemeye göre maliyet çıkarmaktadır. Kullanılacak malzemede farklılaştırmaya gidilerek her bütçeye uygun ahşap mobilyalar üretilebilmektedir.

Mutfak dolaplarınızı yenilemek istiyorsanız, banyonuza dolap yaptırıp daha kullanışlı bir hale getirmeyi arzu ediyorsanız, eski eşyalarınızı yeniletmek yada tamamen size özel sıfır mobilyalar yaptırmak istiyorsanız UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada aradığınız Marangoz ve Ahşap Ustası'nı hemen bulabilirsiniz. 

Bursa, 17 ilçe ve 1060 mahalleye sahip olup Marmara bölgesinin güneyinde bulunmaktadır. 2016 yılı verilerine göre 2.9 milyon nüfusa sahip olan Bursa'nın en kalabalık ilçeleri Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer'dir. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti olan Bursa'da Osmanlı dönemine ait sayısız tarihi eser bulunmaktadır.

Faydalı Yorumlar

 • Mavi Pen Engin Alkan

  Mavi Pen

  Taahhüt ettiği günde gelmiyor. Zorla araya araya getirttim sonrasında da işi yaparken küçük camı keserken kırdı 5 ay olmasına rağmen gelmiyor. Hep yalan dolan sözlerle kandırıyor şuan telefonumu engelledi ve mesajlarıma cevap vermiyor. Diyeceğim o ki sakın bulaşmayın işini layıkıyla yapmıyor. Ve her geldiğinde tek derdi para olan biri !

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

 • Has Elektrik Muhammet Kısa

  Muhammet bey evimize geldi elektrik arızasından dolayı tanıştık işimizi titizlikle çözdü öncesinde başka bir usta çağırdık fakat sorun çözülmedi sigortamız devamlı atıyordu kaç keresinde gelen her usta tesisatta sorun olmadığını cihazlarda sorunun olduğunu söylediler beyaz eşyalara baktırdık servise servisten gelen arkadaşta tesisata sorun olduğunu söyledi.Bizde internetten Muhammet beyi aradık saat 14:00 da geleceğini söyledi ve sattinde şaşma olmaması beni şaşırttı ve sorunun mutfak tarafındaki buat bağlantısında olduğunu kabloların gevşek kalıp eridiğini söyledi ve sorunumuz böylelikle çözüldü sağolsun su tesisatı işide yapıyormuş mutfaktaki giderden su kaçırıyordu gelmişken Onuda halletti.Çok memnun kaldık tavsiye ederim

 • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

  Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

  Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

Has Elektrik Muhammet Kısa
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
3 Yorum9.7Puan
Kardeşler Yapı Levent Sezen
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
11 Yorum10Puan
Işık Kaplama Ltd. Şti. Emin Işık
Mehmet Bilgin
Sağlam Yapı Latif Sağlam
Osi Mobilya Ali Akça / Ali Osman Kıyım
Mermobi Ahşap Dizayn Engin Tuğ
Dimay Mimarlık Mobilya ve Dekorasyon Mustafa Karagöz
Erdoğan Mobilya Mehmet Erdoğan
MSY İnşaat Mimarlık Mühendislik Ahmet Rauf Yıldırgan
Beşli Mobilya Ve Dekorasyon
Remay Dizayn Ünsal Alakoçoğlu
Altın Bölme Serkan
Kermen Mobilya Ahşap Dekorasyon Akın Kermen
Canze Mobilya Necdet Dulgaroğlu
Eveo Mobilya Ercan Yıldız / Osman Kestel
Ural Mobilya İlker Akural
Evren Dekorasyon Hüsamettin Usta